Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?

Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?
Jaké možnosti nabízejí moderní interiérové dveře?

Dveře do interiéru v současné době rovnoměrně zastávají jak funkci praktickou, tak i ryze estetickou. Jejich nabídka nikdy nebyla tak široká jako dnes. Mohou za to především stále se zdokonalující výrobní postupy i moderní technologie. A z čeho tedy můžeme vybírat?

Vypsat zde všechny dostupné možnosti by bylo příliš dlouhé a nezajímavé. Zaměřili jsme se proto jen na ty nejoblíbenější a skutečně unikátní. Pojďte si i vy vybrat svoje nové interiérové dveře!

Od laminátu až po lak

Začneme absolutním evergreenem – laminátové (nebo také CPL) dveře se dokázaly naladit na moderní vlnu a nabízejí opravdu pestrou paletu možností výsledného vzhledu. Skvěle reflektují aktuální designové nálady, a přitom si zachovávají vysokou odolnost proti otěru, nárazu a poškrábání. Potěší vás navíc i příznivou cenou.

Dveře s dekorem sází na skutečně robustní fóliový potah obvykle s 3D dekorem. Působí jedinečným prostorovým dojmem, a zároveň mohou nabídnout i velmi realistický vzhled. Fóliová vrstva odolá běžnému zatížení bez hlubokých vad na kráse bez obtíží po mnoho a mnoho let.

Náš tip: hledáte šikovnou inspiraci? Navštivte stránky: http://www.atex-plana.cz/

Dveře lakované měly ještě před pár desetiletími pověst silně nepraktického doplňku, na kterém ulpí každá nečistota. Moderní postupy, užívající několik vrstev akrylátového tvrzeného laku odolného proti UV záření, umí dveřím dodat jedinečný hedvábně matný povrch vynikající mimořádnou pohledovou kvalitou.

Tip na článek:  Luxusní bydlení na Praze 6 nese název Rezidence Šafránka

Dveře, které nezabírají prostor

Trendem jsou také elegantně řešená stavební pouzdra, díky nimž  dveře neotvírají do prostoru, ale jednoduše „mizí“ ve stěně. Toto vysoce praktické řešení lze aplikovat do téměř jakýchkoli prostor, kde se vám volného místa jednoduše nedostává. Jak efektně a přitom nenápadně může celá sestava vypadat se můžete přesvědčit v e-shopu https://www.atex-shop.cz/, v němž naleznete zcela jistě ideální dveře do svého interiéru i vy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *