Potřebujete vybavit restauraci či jídelnu? Víme, jak na to!

Potřebujete vybavit restauraci či jídelnu? Víme, jak na to!
90051 / Pixabay

Splnili jste si svůj velký sen a otevřeli vysněnou restauraci? Nebo provozujete závodní či školní jídelnu? Ať už je důvod, proč sháníte vhodné gastro zařízení jakýkoli, jistě nám dáte za pravdu, že nákup takovéhoto vybavení nepatří mezi zanedbatelné položky, které by bylo možno v měsíčním účetnictví jednoduše přehlédnout. A protože za vynaložené finance očekáváte kvalitu a odpovídající životnost, doporučíme vám firmu, který se zaměřuje na prodej nových i použitých vybavení do všech gastro provozů. Její jméno je Gastrocentrum Písek s.r.o. a více informací o ní naleznete v dnešním příspěvku nebo na oficiálních webových stránkách www.gastrocentrum-pisek.cz.

Historie firmy se začala psát již v roce 2000

Společnost na našem trhu funguje již od roku 2000, kdy poprvé začala nabízet a prodávat gastronomické zařízení nejrůznějšího druhu. V jejím sortimentu naleznete jak výrobky tuzemských tak zahraničních značek. Veškeré zboží je pečlivě roztříděno do přehledných kategorií, které naleznete v levé části oficiálních webových stránek. Zajímavou sekcí je kategorie „Akční nabídky“, v níž – jak již samotný název napovídá – naleznete spoustu gastronomického vybavení za příznivé ceny. Pokud chcete na gastro vybavení ještě více ušetřit a netrváte na tom, že musí jít o vybavení fungl nové, pak je určité dobré nakouknout do sekce „gastro bazar“, kde naleznete nespočet výrobků a příslušenství pro nejrůznější druhy provozů s výraznou slevou.

Tip na článek:  Znáte kotvičník zemní? Jeho sílu oceníte zejména v posteli!

Kvalitní výrobky i profesionální poradenství

Pokud v nabídce e-shopu či kamenné prodejně, kterou naleznete na adrese Na Pěníku 428 v Písku, nenaleznete zboží, bez kterého se vaše restaurace či jídelna neobejde, neváhejte společnost kontaktovat prostřednictvím zákaznické linky. Společnost nabízí také poradenskou činnost v oblasti gastronomických provozoven a jejich zařízení, od projektu až konečnou montáž. Kromě toho nabízí možnost odkoupit jednotlivé výrobky na splátky a spoustu dalších výhod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *