Jak vybrat velikost ideální sedačky?

Jak vybrat velikost ideální sedačky?
Jak vybrat velikost ideální sedačky?

Sedačka nebo sedací souprava tvoří zcela nepochybně perfektní srdce obývacího pokoje. Kde jinde byste našli tak pohodlné místo pro odpočinek, rodinná setkání nebo sledování televize? Výběr tohoto kusu nábytku by proto měl podléhat skutečně náročným kritériím.

Máte-li pro umístění sedací soupravy dostatek místa, volte vždy tu největší a nejluxusnější, kterou si můžete dopřát. Nic vás neodmění tak jako možnost natáhnout si nohy po náročném dni nebo velká parta dobrých přátel, jež se ve vašem bytě sejde nad sklenkou dobrého vína.  Co když však potřebné centimetry v místnosti jednoduše schází?

Sedačka, která šetří místo

Sedačka v rohovém provedení vám nabídne šikovný způsob, jak vtěsnat maximum pohodlí bez obětování cenného volného místa v prostoru. Využijete tak část obývacího pokoje, v níž se jinak obvykle pouze hromadí prach nebo rádoby vkusné dekorace.

Tip na článek:  Pravidelná revize plynu a plynových spotřebičů vám může zachránit život

Máte-li trochu peněz navíc, volte vždy rozkládací sedací soupravy, které poskytnou dostatek místa k přespání nečekaným návštěvám, a navíc se často mohou pochlubit i šikovným úložným prostorem třeba na sezónní věci.

Více malých kusů je trendy

Ale ani v opravdu malých bytech se nemusíte uchylovat k nepohodlným kompromisům. Stačí vsadit na praktické sedačky 3+2+1 a upravit si jejich umístění vždy podle toho, co právě potřebujete. Taburety či křesla tak mohou nerušeně relaxovat v rohu a aktivují se pouze při návštěvě nebo rodinné sešlosti. Můžete je ozdobit atraktivními přehozy či potahy a vnést tak do prostoru další dekorativní prvek.

Nakupujte u odborníků a navíc s výhodami

Hledáte-li ideální model právě pro svůj domov, neváhejte a inspirujte se na stránkách Lumax-nábytek.cz, kde můžete svůj nový designový kousek vybírat podle typu či barvy, a navíc si díky realistickým fotografiím udělat představu, jak skvěle zapadne právě do vašeho interiéru. Potěší vás navíc i použití těch nejkvalitnějších materiálů, skvělé ceny a doprava zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *