Pořiďte si kvalitní barové židle za přijatelnou cenu

Pokud jste měli možnost sedět na barové židli, která je bohatě polstrovaná, sedátko je dostatečně velké a při konverzaci jste se mohli i pohodlně opřít o opěrku, jistě víte, jak příjemné takové sezení může být. Netápejte dál v nabídkách různých e-shopů či kamenných prodejen a nechte si poradit. Barové židle do kuchyně v mnoha barvách a stylech najdete na webových stránkách Hawaj.cz.

Jednoduchost, pestré barvy a krásný tvar

Podíváme-li se na plastové barové židle, záhy zjistíme, že vynikají nejen jednoduchou údržbou, ale i sytými barvami a tvarem, který nabízí pohodlí i při několikahodinovém sezení. Jedním takovým typem je model CL-1213 v červeném provedení. Sedátko s rozměry 43,5 x 31 cm a opěrkou vysokou 10,5 cm je plně otočné a plně otočitelné. Noha židle je zhotovená z pochromovaného plastu, židle je celkově pevná a stabilní. Nechybí opěra pro nohy. Neopomene ani nosnost, ta je 120 kg.

Tip na článek:  Žaluzie, rolety nebo pergoly? Jaké zastínění zvolit?

Když má kov zelenou

Do interiérů nejčastěji volíme dřevo, plast, teplé barvy a na dotek příjemné materiály. Nebraňme se ale kombinaci těchto materiálů s kovem. Kupříkladu kovové barové židle mohou být doplněny jak plastovým sedátkem, tak sedátkem potaženým koženkou nebo odolnou textilií.

Na své si přijdou i milovníci polstrování, na stránkách Hawaj.cz najdete barové židle s bohatým polstrováním v několika provedeních.

Výhodné nakupování

Velmi příjemné je, že tento e-shop nabízí stále nové zajímavé akce, kterými ušetříte značnou částku peněz. Ostatně e-shop získal 1. místo v soutěži o ShopRoku v roce 2010 a v letech 2011 a 2012 se stal finalistou stejné soutěže.

Neztrácejte čas ani nervy zdlouhavým hledáním a přemýšlením o produktech v jiných internetových obchodech. Na hodnocení, popisy a rady eshopu Hawaj.cz se můžete plně spolehnout a objednané židle za pár dnů rozbalovat u vás doma. Navštivte jeho stránky a přesvědčte se sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *