Rezidence Hadovitá: Harmonie mezi městským životem a přírodou

Rezidence Hadovitá: Harmonie mezi městským životem a přírodou
Rezidence Hadovitá: Harmonie mezi městským životem a přírodou

Najít bydlení, které by odpovídalo všem vysokým standardům a zároveň nabídlo vzácný klid i navzdory tomu, že se nachází, co by kamenem dohodil od rušného centra, není vůbec jednoduché. Přesto se čas od času právě takový projekt objeví. V blízké budoucnosti jeden vyroste v městské části Praha 4 – Michle. Osmipodlažní budova s názvem Rezidence Hadovitá nabídne celkem 76 nových bytů a ateliérů. Proč byste se o ni měli zajímat i vy?

Projekt Rezidence Hadovitá získal svůj název podle ulice, ze které se bude do objektu vstupovat. Stojí za ním společnost Metrostav Development a zkušení architekti z Arx Studia. Těm se povedlo zasadit budovu do svažitého terénu tak, aby jej přirozeně kopírovala. Výsledek vypadá úchvatně a zcela jistě bude poutat pozornost kolemjdoucích.

 

Bydlet v rezidenci, která je již na první pohled výjimečná, je bezesporu příjemné. Ještě lepší dojem však budí dobře prosvětlené a prostorné byty a ateliéry. Na své si přijdou zájemci o menší byty v Praze 4, stejně jako početnější rodiny. Jednopokojové až čtyřpokojové bytové jednotky s rozlohou od 30 m2 do 100 m2 bude charakterizovat nebývalý komfort. Jejich součástí může být balkon, terasa nebo lodžie.

Tip na článek:  Architektura jako součást našeho života

Při výběru nové adresy nesmíte hledět pouze na úroveň bydlení, ale také na další důležité aspekty – občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. V obou směrech je na tom Rezidence Hadovitá velmi dobře.

Z hlediska občanské vybavenosti nelze lokalitě nic vytknout. Nachází se zde školka, škola, obchody a široké spektrum služeb. Milovníci nakupování mohou kdykoliv zavítat do blízkých obchodních center DBK na Budějovické, OC Chodov nebo Arkády na Pankráci. Autobusová zastávka se nachází jen dvě minuty chůze a zastávka tramvajová přibližně deset minut.

Co se týče kontaktu s přírodou, budoucí obyvatelé Rezidence Hadovitá budou mít na dosah ruky Baarův park a Kunratický les, který je jako stvořený pro vycházky s rodinou i cyklistiku a další sportovní aktivity,

Chcete se dozvědět více a mít přehled o aktuálních informacích? Byty na prodej v Praze 4 můžete sledovat na www.rezidencehadovita.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *