Bydlení v zeleni uprostřed metropole, Malešický háj nabízí poslední volné byty

Nových bytů je na realitním trhu málo, těch v zajímavých lokalitách a v nejvyšších standardech ještě méně. Není proto překvapením, že rezidenční projekt Malešický háj nabízí několik málo posledních volných bytů k prodeji. Atraktivní lokalita láká na zeleň blízkého lesa, maximální dopravní dostupnost i veškerou vybavenost v okolí. Projekt navíc cílí na nejnáročnější klientelu, která požaduje perfektní provedení a použití těch nejkvalitnějších materiálů. Jaké jsou další důvody pro koupi jednotky v tomto projektu?

Bez každodenního dojíždění

Nejzásadnějším benefitem rezidenčního projektu, který vzniká pod patronátem společnosti Metrostav Development, je lokalita pražských Malešic. Jedná se o oblast perfektně dostupnou městskou hromadnou dopravou i osobním autem, odpadá tak každodenní dojíždění ze satelitů za Prahou nebo měst ve středních Čechách. V plánu je pět bytových domů o maximálně pěti podlažích s celkem 107 jednotkami, ke kterým přináleží terasa při umístění v posledním patře, balkon nebo předzahrádka v přízemí. Samozřejmostí je sklepní kóje k uskladnění věcí a sportovního vybavení a možnost dokoupení garážového stání v podzemí.

Tip na článek:  Nové byty v Praze s terasou

Menší byty i rozlehlé penthousy

Součástí nabídky bytů na prodej v Praze 10 jsou rozlohou menší s výměrou 31 m² i rozlehlé penthousy přesahující 139 m². Cílem architektů bylo nabídnout moderní metropolitní bydlení lidem, kteří preferují udržitelnost a nadčasovost, proto architekti ze studia Noxia zvolili minimalistickou architekturu s použitím přírodních materiálů. Vnitřní řešení splňuje požadavky na funkčnost, současně je zajištěný maximální přísun denního světla za zachování soukromí obyvatel bytu.

Bydlení v zeleni uprostřed metropole, Malešický háj nabízí poslední volné byty
Bydlení v zeleni uprostřed metropole, Malešický háj nabízí poslední volné byty

Luxusní a kvalitní vybavení

Všechny byty nehledě na velikost nabízí unikátní standardy nejvyšší kvality. Obálka budovy je z cihel, okna jsou vybavena trojskly a předokenními žaluziemi, což jistě noví majitelé ocení. U vstupu překvapí vstupní dveře LIGNIS, od stejné značky jsou také interiérové. V obytných místnostech se nabízí dřevěná dýhovaná podlaha s výběrem pěti dekorů. V koupelně si lze navolit obklady a dlažby značky SINTESI v pěti odstínech, sanitární a koupelnová keramika je značky Villeroy & Boch a baterie značky GROHE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *