Podívejte se na nový Vilapark Klamovka, který může být i vaším bydlením snů

Je mnoho míst, kde můžete bydlet, ale je pouze několik lokalit, kde se budete cítit opravdu jako doma. Tak to má asi každý z nás, protože bydlení je otázkou osobních preferencí a rozhodně vám vaše požadavky nedokáže splnit každé místo na světě. Rezidenční projekt Vilapark Klamovka je určen těm, kteří neradi dělají ve svém bydlení kompromisy. Nabídne vám nádherný výhled na Prahu a vybírat si můžete ze 117 nových bytů.

Mnoho možností pro každého

Nová rezidenční čtvrť se nachází v blízkosti bývalého zámeckého parku Klamovka, po kterém také nese svůj název. Rezidence Vilapark Klamovka má celkem 117 nových bytů, jak jsme již řekli v úvodu. Dokáže pokrýt potřeby jednotlivců a dvojic, stejně tak jako rodin s dětmi. Nepochybně je také lákadlem bydlení na atraktivní pražské adrese. V blízkosti rezidence máte na dosah také veškeré vymoženosti, které vám přináší bydlení ve městě, jako je:

  • Blízkost restaurací a obchodů
  • Dostupnost služeb
  • Možnost kulturního vyžití
Tip na článek:  Bydlení v atraktivní čtvrti na Praze 6? Víme, jak na to!

Během několika minut jste na smíchovském Andělu, v dosahu zde máte jak restaurace, tak kavárny obchody. Doslova na dosah zde je také historické centrum Prahy. Kromě toho budete mít v místě vašeho budoucího bydliště také možnosti pro sport a relaxaci, k čemuž je ideální již zmiňovaný přilehlý park Klamovka.

Výhled na Prahu i do zelené zahrady

Z rezidence je nádherný výhled na město, který máte z bytů v sekci A na severní hranici pozemku. Nové byty Praha 5 ale nabídnou také výhled do klidné zahrady, a to u bytů v sekci B, což se bude jistě líbit hlavně rodinám s dětmi. Ať už si zde ale vyberete libovolných byt, budete mít jistotu, že je moderně dispozičně řešen a splňuje veškeré požadavky pro komfortní bydlení jednadvacátého století. Určitě stojí za to se na zdejší byty podívat a popřemýšlet nad tím, zda to právě zde nebude pro vás to pravé bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *