Sektorový nábytek – co to vlastně je? A co byste o něm měli vědět?

Sektorový nábytek – co to vlastně je? A co byste o něm měli vědět?
Sektorový nábytek – co to vlastně je? A co byste o něm měli vědět?

Nad nábytkem kusovým se pravděpodobně nikdo nepozastaví. Hodí se každému, kdo má rád při svém výběru variabilitu a dává šanci své kreativitě. Ale co když je vaším snem spíše harmonické bydlení v jednotném stylu?

Pak pro vás bude ideální volbou sektorový nábytek. Jde v podstatě o nábytek systémový, jejž si můžete nakombinovat přesně podle sebe. Nejste tedy závislí na kompozici, kterou už někdo vymyslel před vámi. Naopak. K dispozici máte mnoho dílků „puzzle“ a je jen na vás, jaký obraz z nich nakonec složíte.

Vyberte si přesně podle svého

Nepotřebujete k tomu ani žádné designérské vzdělání nebo program. Zkrátka si jen ujasněte, zda byste rádi např. nábytek do obýváku spíše masivnější (velké obývací stěny) či vzdušnější (samostatně stojící komody) a podle toho se rozhodněte.

Zůstaneme-li u příkladu sektorového nábytku do obýváku, pak určitě oceníte i budoucí variabilitu, kterou vám toto řešení skýtá. Jednotlivé kusy snadno nahradíte jinými ze stejné série. Nejste tak závislí na neustále stejném vzhledu – za rok můžete vyměnit skříň, později třeba konferenční stůl. Není nutné pořizovat novou nábytkovou sestavu, aby k sobě všechno stále perfektně ladilo – naopak.

Tip na článek:  Plánujete si zapůjčit dodávku? Čtěte naše rady!

Sektorové řešení vám nabídne desítky možností

Navíc tento nábytek obvykle nepracuje ani s velkými nábytkovými kusy. Nenabídne vám velkou kuchyňskou linku vcelku, nýbrž maximálně mobilní řešení, složené z mnoha menších vzájemně zaměnitelných dílů. Není proto nutné přistupovat k rozměrovým nebo vzhledovým kompromisům. V tomto ohledu se sektorový nábytek prakticky vyrovná tomu vyráběnému na míru. Cenově však vychází o mnoho lépe.

A kde se po něm poohlédnout? Zkuste například e-shop hmnabytek.cz. Právě tady seženete sektorový nábytek v mnoha různých stylech – od moderního a klasického, až třeba po rustikální nebo Prémiový De luxe. A nechybí ani bohatá nabídka doplňků a příslušenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *