Sauna a její výhody – posílí imunitu a zlepší vaši kondici

Není náhodou, že tradice saunování vznikla na chladném severu, kde je celková odolnost organismu vzhledem k převládajícím podnebním podmínkám pro přežití absolutně nezbytná. Nejdříve značilo finské slovo sauna jen jámu v zemi, teprve později se do povědomí lidí dostala sauna jako komplexní stavba.

A proč ji využívat? Dokáže vám přinést perfektní fyzické i psychické uvolnění, přispěje k posílení vaší imunity a otuží vás. To všechno dohromady vám pomůže bránit se před nejrůznějšími viry a dalšími nástrahami, jež číhají venku.

Saunu můžete mít i doma

I když je venkovní sauna značně populární, stejné benefity vám může přinést i její použití doma. A nezáleží na tom, jestli bydlíte v rodinném domě nebo třeba v paneláku. Ne vždy je totiž nutné zasahovat do stávající konstrukce.

Přesvědčí vás o tom sauny DYNTAR a jejich D-Systém. Jde o panelovou, samonosnou a samostojnou konstrukci, jíž lze umístit kamkoli. Účinně brání úniku tepla a zabudovaný cirkulační systém se stará jak o rovnoměrné vyhřátí saunovacího prostoru, tak i o delší životnost drahých topných spirál.

Tip na článek:  Bazén nejen na prázdniny 1

Severská kvalita z Českého ráje

Dyntar působí na trhu už 28 let a nabídne vám tak řadu zkušeností a know-how. Nabízí tradiční finské sauny v mnoha variacích, s důrazem na ergonomii prostoru a individuální řešení. I v malé sauně si můžete dobře odpočinout, podmínkou je však dostatek prostoru pro pohodlné natažení celého těla.

To zajistí ničím nerušenou cirkulaci krve. Populární prohnutá lehátka se pak postarají i o aktivaci a prohřátí často opomíjených svalů ve středu těla. Mírné zvednutí nohou do výše hrudníku pak dokáže dokonce odlehčit i namáhanému srdci.

Potřebujete saunu na míru? Využijte zaměření prostoru a vypracování cenové nabídky od Dyntaru zcela zdarma. Na novou saunu se pak můžete těšit do osmi týdnů (od podpisu smlouvy). Realizace samotná je rychlá – ráno za vámi přijedou dělníci a večer si už můžete užívat ničím nerušený relax. Zjistěte více na stránkách Dyntar.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *