Přelivový vs klasický bazén: Jaký je mezi nimi rozdíl a do kterého se vyplatí investovat?

Obliba zapuštěných bazénů u nás roste, a to zejména díky jejich dostupnosti a jednoduché montáži. Pokud si navíc dáte trochu práce s výběrem jeho dodavatele, ušetříte nejen nemalou částku, ale zároveň se vyhnete i zbytečnému stresu. V posledních letech se navíc čím dál tím větší popularitě těší takzvané přelivové bazény, které postupně střídají ty klasické.

Přelivový bazén vám pomůže uspořit nemalé náklady

Pokud se chcete během teplých dní trochu osvěžit, určitě není od věci popřemýšlet nad pořízením vlastního bazénu. Za již zažitou klasiku lze považovat plastový bazén, jehož předností je nejen nízká cena, ale i rychlá montáž. Špatně na tom není ani po stránce životnosti a údržby, díky čemuž nemusíte trávit hodiny jeho čištěním.

Z ekonomického hlediska se však jako mnohem lepší jeví přelivový bazén, s nímž nedochází ke zbytečným ztrátám vody – jednoduše se tak vyhnete jejímu doplňování. Všechny přelivové bazény jsou opatřeny přelivovými žlábky zachytávající odtékající vodu. Tu následně filtrují a posílají zpět do bazénu, a to zcela automaticky.

Tip na článek:  Indukční desky nebo plyn?

Na prvním místě je vždy výběr kvalitního dodavatele

Během výběru bazénu je nejdůležitější pořádný plán a také kvalitní a spolehlivý dodavatel. Ten by vám měl v ideálním případě nabídnout komplexní služby, včetně navrhnutí bazénu, terénních úprav a montáže bazénu. Mezi odborníky ve svém oboru se nepochybně řadí firma ALBIXON, jejíž historie v odvětví se začala psát již před více než třiceti lety.

Jejím mottem je především kvalita a profesionální přístup, což je i jednou z největších výhod. Ve výsledku si tedy můžete nechat navrhnout bazén na míru přímo podle vašich představ. Zároveň se vyhnete i zbytečnému hledání firem, které by provedly terénní úpravy nebo se postaraly o konečné úpravy. Samozřejmostí je integrace moderních technologií, s nimiž si usnadníte údržbu i ovládání bazénu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *