Opravu střechy zvládne profesionální firma během pár hodin. Kdy je lepší vsadit raději na komplexní výškové práce?

Počasí dokáže napáchat pořádné škody, a to zejména silný vítr či déšť. Ve většině případů se tak téměř každý vlastník nemovitosti setkal s tím, že musel po bouři shánět řemeslníky na opravu střechy. Jejich práce se však může pořádně prodražit, a to zejména, když nemají dostatečné vybavení pro výškové práce. V tomto ohledu se tedy často jeví jako mnohem lepší varianta profesionální firma s komplexní nabídkou služeb.

I na opravě střechy se dají ušetřit nemalé peníze

Silný vítr či dokonce orkán dokáže se střechou pořádně zamávat, a to doslova. Oproti minulým letům se jejich výskyt téměř ztrojnásobil, což je možné vidět na zvýšené poptávce po opravách střech. U nich dochází jak k menším poškozením, tak i větším závadám, kdy je často nutné přistoupit k úplné rekonstrukci.

Obvykle je oprava střechy prováděna běžnými řemeslníky či pokrývači, přičemž ne vždy disponují potřebným vybavením. Ve výsledku tedy často musíte zbytečně čekat na další firmu, která dopraví na místo plošinu či postaví lešení. S tím souvisí samozřejmě i cena za samotnou opravu, do jejíž výše se promítne i pronájem plošiny a práce ostatních firem – běžně si můžete připlatit i několik stovek či tisíc korun.

Méně časté jsou i situace, kdy si musíte pronájem plošiny či jiného vybavení vyjednat sami. I v takovém případě se vám samotné opravy pořádně prodraží a zároveň vám vyjednávání zabere spoustu času i práce, a to zcela zbytečně.

Tip na článek:  Na pískování jsme opravdu odborníci

Profesionální a spolehlivá firma je základ

Pokud chcete ušetřit, vyplatí se pronajmout si na výškové práce profesionální firmu, která vám dokáže nabídnout komplexní služby. V tomto případě tedy platíte pouze jednu firmu a nemusíte se zbytečně stresovat tím, že práce závisí na více subjektech zároveň. To se projeví i na rychlosti opravy, jejíž dokončení je možné i do pár hodin.

Opravdu kvalitní firmou jsou v tomto odvětví například Výškové práce DS, která má ve své nabídce širokou škálu služeb od klasické údržby střechy až po její náročnější opravy. Najmout si ji však můžete i pro montáž světlíku, opravy komínů či úpravy fasády. Každopádně vždy můžete počítat s profesionálním, a hlavně individuálním přístupem, který ocení i například majitelé bytových domů.

Velkou výhodou je především nabídka práce i v méně dostupných či stísněných prostorách, kterou většina řemeslníků obvykle odmítá provádět. Za tímto účelem firma disponuje vlastním jeřábem a plošinou, díky čemuž je schopná provádět opravy i na špatně dostupných místech. Samozřejmostí je i nezávazná cenová nabídka, s níž si jednoduše uděláte představu o tom, zda máte k opravě dostupný dostatečně vysoký rozpočet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *