Venkovní rolety vás zaručeně překvapí svojí všestranností. Namontovat si je přitom můžete i v panelákovém bytě

Venkovní rolety v posledních pár letech zaznamenaly doslova boom, díky čemuž se s nimi můžete setkat nejen na novostavbách, ale i starších domech či dokonce bytech. Jejich majitelům imponuje zejména flexibilita rolet a jejich jedinečné vlastnosti. Ve výsledku je tedy lze využít nejen ke stínění, ale i třeba odhlučnění interiéru či jeho zateplení, což vede i k nemalým úsporám na vytápění.

Venkovní rolety na okna slouží nejen k zastínění

Montáž venkovních rolet se postupem času stává již obvyklou součástí každé domácnosti, přičemž jen málokdo ví, jaké veškeré výhody jim dokáže takový kousek stínící techniky ve skutečnosti nabídnout. Běžné venkovní rolety na okna totiž nejsou určené pouze ke stínění, ale například k odhlučnění či dokonce snížení tepelné ztráty – částečně tedy lze přispět i k lepšímu zateplení dané budovy.

Jejich velkou výhodou je však i jednoduchá montáž, kterou je možné provést například i u panelových bytů – nejsou totiž potřebné téměř žádné stavební úpravy. Samozřejmostí je elektronické ovládání, a to obvykle pomocí mobilní aplikace. Venkovní rolety tak můžete jednoduše integrovat do svojí chytré domácnosti a ovládat je pouze na pár kliků.

Tip na článek:  Moderní a funkční řešení pro váš domov a zahradu

Montáž by měla vždy provádět profesionální firma

Pokud si chcete být jistí, že vám vaše nové venkovní rolety do oken vydrží co nejdéle, určitě jejich montáž svěřte do rukou profesionálů. Jedině ti vám totiž mohou zajistit, že rolety budou správně nainstalovány, což vám zaručí jejich odolnost a také dlouhou životnost. Mezi profesionály se v tomto oboru řadí například i firma Sundex, která nabízí komplexní služby spojené nejen s montáží, ale i následným servisem. Běžně si tak můžete nechat vytvořit zdarma nezávaznou kalkulaci nebo počítat i s úklidem po dokončené montáži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *