Zapůjčení stroje na mokré čištění koberců

Mokré čištění koberců a čalounění již dávno není výsada pouze profesionálních úklidových firem. Díky moderním čisticím strojům přizpůsobeným snadnému užívání, zvládne mokré čištění koberců téměř každý. Mokré čištění svépomocí navíc ušetří množství peněz, pouze však v případě že si stroj na čištění koberců zapůjčíte. Půjčoven strojů na mokré čištění koberců je mnoho a minimálně jednu najdete v každém větším městě. Nejvíce půjčoven je samozřejmě v Praze, ale je důležité zmínit, že půjčovny se výrazně liší cenově i čisticími stroji, které nabízí.

Standardními stroji, které najdete téměř v každé půjčovně jsou stroje značky Karcher, koncertně model Puzzi 100 Super. Tento model se dříve vyráběl jako hobby stroj na čištění koberců (extraktor) ve žlutém barevném provedení. Postupem času změnil svoji barvu na šedo – žlutou a byl prodáván jako poloprofesionální stroj na čištění koberců. Novinkou roku 2014 je jeho nástupce Puzzi 10/1, které je již evidován jako špičkový stroj na mokré čištění koberců a čalounění třídy profi.

Bohužel však těmito stroji disponuje v Praze a dle výsledků vyhledávání rovněž v celé ČR pouze jedna půjčovna. Tato půjčovna strojů na čištění koberců Praha sídlí na Praze 4, ulice na Na Záhonech 834/52. Ačkoliv zapůjčuje pouze zmíněné nové modely strojů na čištění koberců Karcher, je půjčovna nejlevnější v Praze. Kromě zapůjčení vysavače obdržíte v ceně zapůjčení také široký nástavec na čištění koberců, úzký nástavec na čištění čalounění, 10 dávek čisticí chemie Karcher RM 760 a návod na používání stroje. Samozřejmostí je proškolení o správném užívání stroje, bezpečnosti práce a informace ohledně nejlepších postupů čištění koberců, čalounění a matrací.

Tip na článek:  Barvy v interiéru – víte, kam se která hodí?

Stroje Karcher patřily vždy ke špičce na poli úklidu a čištění vše úrovní a kategorií. Díky dlouholeté v praxi v oboru lze konstatovat, že stroje Karcher Puzzi 10/1 jsou naprostou špičkou na trhu. Díky výklopné hlavě na hubici určené pro čištění koberců lze čistit i v místech těžko přístupných. Půjčovna strojů na čištění koberců Praha navíc nabízí slevy pro seniory, ZTP a studenty. Díky velkému počtu extraktorů mohou být uspokojeny požadavky každého klienta.

0 komentářů: „Zapůjčení stroje na mokré čištění koberců

  • 15.5.2014 (7.33)
    Trvalý odkaz

    A to je stroj na mokré čištění opravdu třeba? Mě stačí jen pěna na čištění a je to. Myslím, že pokud se “údržba” koberců dělá pravidelně není nic víc než kvalitní univerzální čistící prostředek třeba.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *