Klimatizace na míru k vám dorazí třeba i o víkendu

Potýkáte se s nesnesitelným horkem? Mnohdy je třeba situaci vyřešit ihned. Čekání v rámci týdnů je nad rámec toho, co většina z nás snese. Nemusíte se však vydávat všanc nejrůznějším akcím v hobbymarketech, jež obvykle nabízejí zastaralé nebo jinak nevhodné modely.

Místo toho si dopřejte to nejlepší a za velmi příznivou cenu. Tu lze definovat mnoha způsoby (podle vašeho individuálního rodinného rozpočtu). Jedno pravidlo by však měla mít vždy – ZÁVAZNOST.

Jděte tam, kde vyhoví vašim přáním i potřebám

Odborníci ze společnosti ENCOFA  na vás zaručeně žádné triky zkoušet nebudou. Dorazí k vám domů, vše pečlivě obhlédnou a proměří, a nakonec se s vámi dohodnou na oboustranně přijatelném řešení. Dostanete návrh realizace, jehož cena je vždy neměnná. Předem víte, kolik zaplatíte a nemusíte se tak obávat žádných „víceprací“ nebo „zdražení u dodavatele.“

Vaše nová bytová klimatizace vám pak (s týmem proškolených specialistů) dorazí domů během několika dní. A to klidně i o víkendu. Vedro si totiž pauzu neudělá, tak proč byste měli vy?

Tip na článek:  Lokality na bydlení, kde se vám bude dobře žít

Na co se můžete těšit?

Ale nebojte se party pracantů ve špinavých montérkách. Profíci přes klimatizace se vždy před návštěvou zákazníka oblékají do čistého. Na místě pořeší vše, co je třeba a uklidí si po sobě (a předem také veškeré ohrožené vybavení vaší domácnosti ukryjí pod bytelné plachty). Vy si už jen užíváte výhod zbrusu nové klimatizace do bytu.

A ještě trochu zajímavých čísel: Na každou klimatizaci dostanete pětiletou záruku. A ENCOFA dodává osvěžení do domů i bytů 10 let. A máme ještě jeden údaj – 0,2 %. To jsou reklamace, jež během celé této doby dorazily. Prodej klimatizace ENCOFA si však vždy zakládá na jejich rychlém řešení.

Ale nemusíte svůj byt jen chladit. Využijte zkušeností těchto specialistů i při větrání, filtraci vzduchu, regulaci vlhkosti či efektivním zimním vytápění. Proč jednoduše nechtít víc, když je to tak snadné?

Air Conditioning Air Conditioner  - Tumisu / Pixabay
Klimatizace na míru k vám dorazí třeba i o víkendu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *