Vybíráte nové rolety do oken? Máme pro vás jeden aktuální tip!

Vybíráte nové rolety do oken? Máme pro vás jeden aktuální tip!
Vybíráte nové rolety do oken? Máme pro vás jeden aktuální tip!

Slunce je nezbytným předpokladem života na zemi. Přináší světlo, teplo i dobrou náladu. Někdy je ale slunečních paprsků přespříliš a my hledáme způsoby, jak jejich množství alespoň trošku zredukovat. Příjemné paprsky, šimrající nás ráno po tvářích, už v poledne nemají nic společného s ostrým bodavým sluncem, které nám znepříjemňuje práci na monitoru počítače či pobyt v místnosti. Pokud vybíráte nové rolety do oken, máme pro vás tip na absolutní hit současnosti!

Rolety do oken na den i noc

Existuje nepřeberné množství stínicí techniky, která má eliminovat množství slunečních paprsků, jež do svého příbytku vpustíte. Vybírat si můžete z klasických žaluzií, ale rolet v jejich vnitřní i vnější podobě. Absolutním hitem současnosti ale jsou rolety do oken na den a noc, s nimiž je spojeno množství zajímavých výhod a předností, z nichž můžeme jmenovat například moderní vzhled, dlouhou životnost, plynulou regulaci světla, ale třeba i snadnou montáž, kterou zvládnete i bez zbytečného vrtání. Rolety se umisťují na okenní křídlo a k dostání jsou ve variantách MINI a MAXI. Pokud vám ani jedna z variant nebude sedět, můžete si objednat výrobu rolet na den a noc na míru.

Tip na článek:  Toužíte po slunci? Odstěhujte se do Španělska!

Jak rolety na den a noc vlastně fungují?

Princip fungování je poměrně jednoduchý. Spočívá ve střídání světlo propustných a nepropustných pásů. Samotné ovládání je zajištěno řetízkovým systémem, který si můžete nechat umístit jak na pravou, tak na levou stranu. Látku, která je součástí rolet, je možno navolit již při objednání. Rolety jsou dodávány s kvalitním hliníkovým zadním profilem, který zaručuje její vysokou stabilitu. Mechanismy ovládání jsou do hliníkového profilu šroubovány, nejedná se tedy o lepené spoje, čímž je zajištěna maximální životnost. Rolety obdržíte již smontované a jejich umístěním vám nezabere více, než pár minut. Tyto rolety, stejně jako žaluzie nebo kovové garnýže, jsou součástí e-shopu www.garol.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *