Stěhujete se, ale nemáte dostatek místa? Pronajměte si skladovou kóji

„Než se jednou stěhovat, to raději dvakrát vyhořet,“ říká známé úsloví. Nicméně leckdy si  celou proceduru komplikujeme nechtěně sami unáhlenými rozhodnutími a ne vždy optimálním přístupem.

Snažíme se všechno řešit hned, a přitom zapomínáme, že nám např. s aktuálně přebývajícími nebo prozatím nepotřebnými věcmi mohou pomoci třeba praktické skladové kontejnery. Pronájem skladů totiž není v dnešní době vyhrazen pouze firmám, ve hře jsou i praktické osobní sklady s mnoha výhodami.

To, co aktuálně neupotřebíte, uskladněte

Nejste si jistí, kterou komodu si ponechat, a kterou vyhodit? A co oblečení po dětech, jež se sice do vašeho bytu nevejde, přesto by však byla škoda ho vyhodit? V malém bytě může dělat potíže třeba i zimní výbava na lyže apod. Při stěhování pak máme tendenci všechny aktuálně nevyužité věci vyhazovat – a následně toho litujeme.

Nechte si na rozhodnutí dostatek času a využijte šikovné samoobslužné sklady, rozeseté po všech koutech republiky. Ať už hledáte pronájem skladu Praha nebo třeba pronájem skladu Brno, určitě rychle najdete, co potřebujete.

Tip na článek:  Díl první: Výmalba bytu – kam se které barvy (ne)hodí

Oblíbené self storage i u nás

Sledujete v televizi aktuální hit „Válka skladů?“ Tak přesně o takový koncept se může opřít i pronájem skladů u nás. Získáte bytelné a prostorné kontejnery, které vaše uložené věci ochrání i před tou největší nepřízní počasí. Jakmile podepíšete smlouvu, je vše pouze ve vaší režii. Do hlídaného areálu stačí vše dovézt a vyskládat z auta. Klíč od kontejneru máte pouze vy a ostraha areálu ručí za to, že jsou vaše věci v bezpečí. Lepší sklady vám pak nabídnou i praktickou čipovou kartu, díky níž je veškerý přístup ještě mnohem snazší.

Náš tip: Pokud vám bude nájemce skladů nabízet „lodní kontejnery“, nelekejte se. Jde o jiný výraz, odrážející právě bytelnost a odolnost skladových kójí. Jen pro nás jako pro suchozemce je zkrátka trochu nezvyklý.

Jak to celé vypadá?

Podívali jsme se, jak fungují pronájmy kontejnerů v Praze a Brně, jež nabízí stránky Skladuju.cz. A dojmy jsou rozhodně pozitivní. Prostory jsou dostupné 24 hodin 7 dní v týdnu. Čisté a hlídané areály si oblíbili drobní živnostníci, ale i rodiny s malými dětmi či ženy, které v kontejnerech bezpečně ukládají pomůcky pro svou kreativní tvorbu. Veškeré vyřizování je rychlé a ceny příznivé. V Praze si lze navíc vybrat hned ze dvou lokalit.

Stěhujete se, ale nemáte dostatek místa? Pronajměte si skladovou kóji
Stěhujete se, ale nemáte dostatek místa? Pronajměte si skladovou kóji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *