Cestu do patra rodinného domu zpříjemní osobní výtah

VytahOsobní výtahy jsou běžnou součástí obytných i veřejných budov. Tyto prostředky umožňující pohodlnou dopravu osob do vyšších pater se stávají ale také stále běžnějším vybavením rodinných domů.

Výtahy a plošiny pro tyto domy jsou určené pro přepravu osob či drobného nákladu mezi podlažími a jejich nosnost se pohybuje od 165 do 400 kg. Mohou spojovat dvě až čtyři podlaží. Výtahová zařízení pro rodinné domy mohou být v lanovém (trakčním i bubnovém) nebo hydraulickém provedení, s manuálními či automatickými šachetními dveřmi. Pohon je navíc možné vybavit nouzovým zdrojem pro jízdu oběma směry pro případ výpadku elektrické energie.

Šachta i samonosná ocelová konstrukce? Ano.
Tyto výtahy předkládají ideální zdvihací řešení, které samozřejmě zohledňuje celkovou architekturu objektu. Z exteriérového hlediska kvalitnímu výtahu většinou nelze nic vytknout a jeho instalace se drží zásady minimálního nároku na prostor. Na výběr jsou zdviže určené pro montáž do zděné výtahové šachty, nebo takové, které jsou určené pro montáž do samonosné ocelové konstrukce.

Tip na článek:  Zařizujete obývací pokoj? Poradíme, jak na to!

Zpracování interiéru je na vás
Zajištění bezbariérového přístupu a vertikální přepravy osob lze citlivě začlenit do stávajícího objektu. Interiéry těchto výtahů nejsou pouhými přepravními kabinami, ale kvalitně zpracovanými interiéry. Firmy, které tyto zdviže nabízí, vychází při návrhu konkrétního řešení z požadavku zadavatele. Na výběr jsou kabiny plnostěnné i vzdušné a v nabídce si zákazníci mohou vybrat provedení obložení stěn od lamina a dýhy až po ušlechtilá dřeva. Častou volbou jsou kovové desky, děrovaný plech a zejména pak stále moderní sklo. Designové zpracování je tak na výběru zákazníka.  Provedení musí splňovat pouze předepsané bezpečnostní podmínky.

Veškeré výtahy a plošiny instalované specializovanou firmou jsou periodicky kontrolovány kvalifikovanými pracovníky v minimálních intervalech dvakrát ročně.

Jeden myslel na “Cestu do patra rodinného domu zpříjemní osobní výtah

  • 22.5.2019 (19.42)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den chtěl jsem se zeptat kolik stojí takový výtah který je na obrázku Děkuji za odpověď Ladislav

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *