Chcete se ve své domácnosti vypořádat s nebezpečnými alergeny? Začněte u sedačky

Když pořizujeme nové posezení do obývacího pokoje, vždy je jeho součástí i návod na správné čištění a údržbu. Ovšem ve všech případech jde jen o čištění povrchové. To nám sice umožní vypořádat se se skvrnami od jídla nebo potu, ovšem ani trochu nám nepomůže se špínou, která postupně proniká i do hlubších vrstev tohoto nábytku.

Zde už je nutné přistoupit k docela jiným metodám. A rozhodně nejde o nic, co bychom mohli opomíjet. Přímo v naší sedačce se totiž může ukrývat spousta prachu, ale i roztočů, což dráždí naše dýchací cesty. Také začnete mnohdy po usednutí v obývacím pokoji kašlat a kýchat? Pak je nejvyšší čas na změnu.

Chtějte maximální, ale šetrnou účinnost

Nebezpeční jsou zejména roztoči – živí se naším odpadem (tím biologickým), takže jim velmi chutnají třeba šupinky kůže nebo vypadané vlasy. Vše stráví a posléze vyloučí trus, plný škodlivých toxinů. A těch se běžnými způsoby zbavit rozhodně nelze.  A čím více necháte tento problém narůstat, na tím víc potíží si zaděláváte do budoucna.  A co tedy dělat?

Tip na článek:  Úklid nejen bytových domů od opravdových profíků

Vezměte si k ruce moderní metody, tak jako specialisté ze stránek https://carpetbrothers.cz/cisteni-sedacek-liberec/. Jejich tajemstvím je karbonizace. Ta si dokáže poradit s:

  • prachem,
  • odolnou špínou,
  • roztoči
  • i plísněmi.

A účinnost? 98 % a nádavkem získáte i hypoalergenní účinek. Jde o metodu unikátní, vyvinutou právě těmito odborníky.

Čištění, které vaší sedačce neublíží

Karbonizace umí proniknout do velmi hlubokých vrstev vlákna, aniž by ho jakkoli narušila či poškodila. Její součástí navíc nejsou ani rozpouštědla, ani jiná agresivní chemie. Výsledek představují navíc téměř suché textilie. Oproti běžným metodám čištění si totiž karbonizace vystačí jen s jednou pětinou vody. Sedačku tak budete moci používat téměř okamžitě.

A stejnou metodu je možné uplatnit i na čištění koberců. Chcete vědět víc? Jděte na stránky https://carpetbrothers.cz/cisteni-kobercu-liberec/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *