Víte, na co si dát pozor při výběru profesionálního úklidu pro firmu?

Nejlepší firemní vizitka? Perfektně uklizené společné i soukromé prostory! Chcete-li budovat řádnou podnikatelskou kulturu a dbát na perfektní první dojem, určitě tento faktor nepodceňuje. Přeskočte nejrůznější „maminky na mateřské“ a vsaďte raději rovnou na profíky v oboru.

Prověřená společnost s dostatečným zázemím vám totiž garantuje bezchybný úklid kanceláří i ve chvíli, kdy se s odpovědným pracovníkem něco stane. Může jít třeba „jen“ o banální virózu, která však přijde na přetřes jako naschvál právě před návštěvou důležitého klienta nebo vedení mateřské společnosti. Pokud tehdy nechcete brát prachovku a mop na poslední chvíli do ruky sami, neriskujte.

Úklid Kanceláří Praha – Cleanwhale.cz

Úklid kanceláří v Praze je důležitá služba, která zajistí čistotu a pořádek v pracovním prostředí. Praha, jako hlavní město České republiky, hostí mnoho národních i mezinárodních firem, které potřebují udržovat své kancelářské prostory v nejlepším možném stavu. Úklid kanceláří zahrnuje řadu činností, od běžného úklidu, přes mytí oken, až po hloubkové čištění koberců a nábytku.

Tip na článek:  Úklid nejen bytových domů od opravdových profíků

Chtějte výhradně firmu s referencemi

Nezní to sice férově, ovšem kvalitní firemní úklid nemá s nováčky v oboru slitování. Nejde tu totiž jen o získané know-how, ale také o důvěryhodnost. Jedině zkušenosti dokáží vyfiltrovat spolehlivé zaměstnance od těch ostatních. A spolehlivost je základním předpokladem spokojené spolupráce. Určitě nechcete, aby vám kdokoliv nahlížel do pracovních materiálů na stolech nebo si pokoutně přivlastňoval drobnosti ze společného občerstvení.

Než podepíšete smlouvu, ověřte si předkládané reference. Vezměte telefon a zavolejte na předchozí pracoviště. Ptejte se na pozitiva i negativa a rozhodně se nenechte dotlačit k podpisu na místě. Jedinečná nabídka jen pro vás, která ovšem platí výhradně při dojednání kontraktu do jedné hodiny? Na takovou vějičku neskočte, obvykle se za ní skrývá mnohem víc nepříjemností než slibovaných benefitů.

Jak dlouho je vámi preferovaná společnost na trhu?

I na to se ptejte. Pokud si například objednáte úklid firmy od olomoucké společnosti DELTA SERVIS s.r.o., získáte profíky, kteří na našem trhu působí už od roku 1991. Mohou se pochlubit referencemi například od Českých drah nebo Tesca a nechybí jim ani certifikace ISO 9001. Zjistěte více na Deltaservis.cz.

Housekeeping Clean Service Floor
Víte, na co si dát pozor při výběru profesionálního úklidu pro firmu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *