Vysavač Miele je tím nejlepším parťákem v boji o čistotu vaší domácnosti

vysavac-2Luxování a vytírání podlahy zaručeně patří k nejneoblíbenějším součástem úklidu domácnosti pro většinu z nás. A to i přesto, že za sebou okamžitě vidíme výsledky. Vysavači se v domácnosti vyhnout nelze, ale i neoblíbené činnosti si lze ulehčit výběrem vysavače na míru vašim požadavkům. Sázkou na jistotu jsou v tomhle směru vysavače Miele.

Vysavače Miele spojuje maximální výkon a úspora energie

vysavacZejména pokud jsou členy vaší domácnosti čtyřnozí chlupatí mazlíčci a děti, chce to maximální sací výkon – cca kolem 1200 V. Úsporné vysavače umožňují regulaci výkonu a velmi dobře si poradí se suchým vysáváním všech povrchů v domácnosti. Na klasický úklid v domácnosti vždy vybírejte sáčkovou variantu. Pokud byste se rozhodli pro vysavače bez sáčku, brzy zjistíte, pro rodinný život se zvířaty to opravdu není dobré rozhodnutí.  V rámci vysypávání bezsáčkového vysavače a odstraňování nečistot si nevyhnutelně všechen prach rozvíříte zpět do místnosti a odsoudíte se k neustálému důkladnému čištění filtrů, což rozhodně není příjemná činnost, natož pro alergiky. Speciálně pro ně doporučujeme Miele vysavače vybavené HEPA filtrem. Obecně mají tyto vysavače důmyslný systém automatického uzávěru sáčků s odpadem, stejně jako vysoce kvalitní materiál zaručuje pohodlnou a s nečistotami bezkontaktní výměnu plného za nový. Systém vysavačů Miele myslel také na úsporu sáčků v podobě rovnoměrného plnění.

Tip na článek:  Chcete se ve své domácnosti vypořádat s nebezpečnými alergeny? Začněte u sedačky

Důležitá je také manipulovatelnost v prostoru

Vysavače Miele sice nepatří mezi ty nejlehčí. Jejich robustnost jim však zaručuje stabilitu, směrově neomezená kolečka a dostatečná délka přívodového kabelu jeho váhu příjemně kompenzují.

Neztrácejte čas opakovaným vysáváním míst, kde už jste vysavač použili a luxujte jen jednou. Zvládne to každý, chce to jen kvalitní vysavač nic víc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *