Míříte na hory? Pořiďte si dupačky!

stux / Pixabay

Podzim už je v plném proudu. V předpovědích již hlásí sníh, a tak je načase si odpočinout a začít plánovat zimní dovolenou. Pokud i vy máte letos v plánu vyrazit na hory za zimou a za sněhem, pak byste měli zjistit, jaké trendy kousky si nabalit a nezmrznout.

Hory a počasí

Každému, kdo byl někdy na horách, je jasné, že je tam zima, sníh a mráz. Zkrátka řečeno, ve vyšších polohách je počasí, které většinu z nás láká hlavně kvůli zimním radovánkám a které nás zároveň odrazuje kvůli vlezlému a studenému počasí. Ať už patříte mezi ty, co se na hory z celého srdce těší, nebo mezi ty, které by nepříjemné počasí od zimní dovolené odradilo, máme pro vás tip, díky němuž budete v teple i v té nejkrutější zimě.

Tak trochu jiný overal pro dospělé

Pokud patříte mezi ty, kteří se po celodenním lyžování rádi zahřejí, a je vám jedno, jestli dáte přednost otevřenému ohni či voňavému svařáku, pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením současného módního trendu, kterým jsou dupačky pro dospělé. Možná jste o nich již slyšeli a možná si myslíte, že jde jen o extravagantní či bláznivý doplněk. Opak je však pravdou. Tento hřejivý overal šitý z přírodních materiálů, jehož název připomíná dětské oblečení, je ve skutečnosti samotným zhmotněním pohodlí. Jakmile si jej totiž oblečete, budete se cítit jako v bavlnce nebo jako koťátko stočené do klubíčka.

Tip na článek:  Jak vybavit garsonku?

Dupačky na doma i na spaní

Takový overal dokonale poslouží nejen na běžné domácí nošení, ale také jako volnočasové šaty na dovolenou v horách. Nechce se vám topit, přišli jste ze sjezdovky celí zmrzlí? I přes topení je vám doma zima? Toužíte po pohodlném oblečení na pohodlné domácí válení? Pak neváhejte volit overal. Stejně tak vám báječně poslouží jako pyžamo pro dospělé. Ať už jste na horách, nebo doma, dupačky na spaní poslouží každému, kdo je zimomřivý, i každému, kdo rád odkopává peřinu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *