Vybíráte obraz? Vsaďte na originalitu, kterou vám budou hosté závidět

Vybíráte obraz? Vsaďte na originalitu, kterou vám budou hosté závidět
Vybíráte obraz? Vsaďte na originalitu, kterou vám budou hosté závidět

Přestaňte vnímat obrazy jako pouhou dekoraci vašeho interiéru. Mohou mít totiž i řadu dalších funkcí. A jakmile se nad nimi začnete zamýšlet takto, sami zatoužíte mít doma něco opravdu originálního a nápaditého.

Obrazy na stěnu mohou členit prostor

V současné době je moderní odstraňovat bytové příčky a dopřát rodině opravdu maximální společný prostor. Aby však nepůsobil příliš unifikovaně, je třeba nad jeho vnitřním rozvržením trochu popřemýšlet. I obyčejný dětský pokoj by měl mít nejméně tři zóny a což teprve obývák, jídelna, kuchyně a pracovna, spojené do jednoho celku? Řešením jsou tématické bytové doplňky a dekorace. Například dřevěné obrazy na stěnu s přírodními motivy pomohou vnést do čtenářského koutku kýžený pocit relaxace.

Milujete ztlumené barvy? I ony si zaslouží oživení

Pokud si vytváříte bydlení podle moderních trendů, určitě vám jeho menší barevnost neunikla. Vypadá to skvěle, ale po nějakém čase poněkud fádně. A přitom stačí často maličkost –  černobílé obrazy dokáží s atmosférou v pokoji divy a což teprve ty plnobarevné? A i když vás omrzí, můžete je snadno vyměnit. Ale nemusíte – odolný dřevěný obraz s vámi bude sdílet radosti i strasti života po dlouhou řadu let, a pořád bude ve špičkové formě.

Tip na článek:  Chcete topit opravdu levně? Přinášíme přehled výhod a nedostatků rekuperace!

A co takhle pocit útulnosti?

Ve svém domě bychom se měli především cítit dobře. Takže neváhejte a propašujte dovnitř i pár doplňků z přírodních materiálů, které vyzařují teplo a energii už samy o sobě. A což teprve, půjde-li třeba o dřevěné obrazy květin nebo vašich oblíbených zvířat z nezapomenutelné dovolené v Africe?

Aby byl výsledný dojem dokonalý, zařiďte to tak, aby byl takový doplněk tím prvním, na co oko návštěvníka pohlédne při vstupu do místnosti. Pozitivní energie zajištěna. A první dojem? Taky na jedničku! Zaručeně! Načerpejte inspiraci třeba v originálním e-shopu Helma365.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *