Úklid nejen bytových domů od opravdových profíků

deepcove / Pixabay

Vyšla na Vás tento týden služba při úklidu společných prostor? Přiznejme si, není to určitě žádná hitparáda, nějaký čas to zabere a člověk by se raději věnoval příjemnějším věcem. Nemusíte na to být sami, úklid bytových domů totiž může klidně obstarat i specializovaná firma, navíc s rozumnou cenovkou a špičkovou pověstí u dlouhodobých klientů!

Kdekoliv, působíme opravdu po celé ČR

Nezáleží, jestli jste z Ústecka nebo Moravskoslezského kraje, pravidelné úklidy společných prostor ve Vaší bytovce zařídíme s naprostou samozřejmostí. Nezalekneme se ani specifických požadavků klientů, nic není problém – aneb jinak řečeno, všechno je věc rozumné dohody obou stran, stačí se zeptat. Čistota rovná se dobrý pocit a útulné prostředí, které sluší každé bytovce nebo paneláku. A v zimě? Ano, úklid nekonečného přívalu sněhu pro nás nepředstavuje potíže, rádi je se vší samozřejmostí zajistíme.

Úklid Remiáš působí v každém větším městě, nyní se navíc nabízí možnost jednorázového úklidu, abyste mohli posoudit kvalitu na vlastní oči a nešli nikam a do ničeho „naslepo“. Nehádejte se s dalšími nájemníky v domě, prostě nechte úklid specialistům na slovo vzatým a uvidíte, že se vztahy mezi jednotlivými partajemi brzy vylepší. Nikdo už nebude moci úklid odbýt a získat si tak nelichotivé nálepky lenocha, teď už se o to za rozumnou cenu postarají ti, kteří nic nepodcení a vždy jsou připraveni nechat za sebou kvalitní práci.

Tip na článek:  Jak vybrat úklidovou firmu v Praze?

Úklid schodů, zametání, stírání prachu, vyčištění skel

U nás najdete nanejvýš komplexní služby, protože když úklid, tak opravdu pořádně. Zamést na chodbě, očistit vstupní rohožky, uklidit venkovní schody a přístupový chodník – od listí, sněhu, a vůbec všech nečistot. Setření prachu z parapetů, vyleštění skel od domovních dveří a výtahu. Reklamní letáky do popelnice? Ano, s radostí je vyneseme, nebudou už nikoho obtěžovat a zabírat místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *