Chcete se zbavit zvědavých sousedů? Pořiďte si ještě dnes stínící sítě na plot

Pokud nebydlíte zrovna na samotě, určitě se budete potýkat s nedostatkem soukromí. Jen málokomu se podaří uniknout pohledům zvědavých sousedů či kolemjdoucích. Každý z nás si však chce doma užít po dni plném práce zaslouženého odpočinku. Alespoň částečnou úlevu vám mohou poskytnout stínící sítě na plot. Jaké jsou jejich výhody a kde všude je můžete využít?

Vybojujte si ztracené soukromí zpět

I když stínící sítě byly ještě do nedávna spíše záležitostí tenisových kurtů, v posledních letech si je čím dál tím častěji pořizují i majitelé zahrad. S rostoucím počtem domů v dříve neobydlených oblastech klesá i úroveň soukromí, na kterou byli obyvatelé zvyklí. Většina z nich se snaží vybojovat své soukromí zpět, a to různými způsoby.

Někteří staví vysoké ploty, jiní využívají již zmíněné stínící sítě. Ty mají většinou khaki barvu a jsou vyráběny z pevných polyethylenových vláken, díky čemuž disponují i vysokou životností. K plotu jsou často připevněny pomocí silikonových šňůr a tkaných ok – jejich instalace je tak velmi jednoduchá a zabere pouze minimum času.

Tip na článek:  Pořizujete nová okna? Chtějte firmu, která se postará opravdu o všechno

Stínící sít vás ochrání před sluncem i prachem

Stínící sítě jsou skvělým ochranným prvkem i před nechtěným slunečným svitem, který může být někdy i pořádně otravný. Většina kvalitních sítí navíc nabízí až 90% stínění, které oceníte zejména v prostorách, kde trávíte svůj volný čas. Fungovat však mohou i jako ochrana před větrem a prachem, který může navát z například z prašné silnice.

Pokud vás stínící sítě na plot zaujaly, můžete je nakoupit na českém e-shopu Peplachty, který dále prodává i vyrábí plachty. Prohlédněte si další sortiment na webu, ve kterém naleznete širokou škálu plachet včetně zakrývacích plachet či vagónových plachet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *