Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Přečetli jste si právě meziroční vyúčtování odběru energií? A jste kvůli němu nemile překvapení? Cesta je snadná, protože kdo má dobrý přehled, ten může už brzy udělat potřebné změny. Jinými slovy, například vyměnit elektrospotřebiče, které mají příliš vysokou spotřebu a nahradit je novými modely, které jsou úspornější. Podrobné statistiky vám hodně napoví, jak dále postupovat. Věděli jste, že toto moderní zařízení podporuje ovládání hlasem? A že spárování s mobilní aplikací je dílem okamžiku? Ano, to je jen začátek světa, který vám právě otevírá dveře. Moderní domácnost si zaslouží víc!

Snadné řešení pro váš obývák

Jednoduché ovládání a instalace, to jsou dvě hlavní přednosti, které jsou pevně spojeny s touto elektronikou. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby je nenápadným pomocníkem pro vaši domácnost, který nepotřebuje pauzu na kávu nebo dovolenou. Ostatně, pokud jde právě o dovolenou, můžete na ní mít detailní přehled o své domácnosti. V pohotovostním režimu spotřebuje jen minimum energie. A když si nastavíte plán na příští týden, můžete se dočkat ranní kávy na šestou. Tedy přesně tak, jak to máte rádi. Vypnout nebo zapnout některý ze spotřebičů na dálku je také velice snadná záležitost. Ano, vlastně stačí jeden povel v rámci mobilní aplikace.

Tip na článek:  Zvažujete investici do bazarového nábytku?

Dovede se výborně sladit

Spolupráce až s jedenácti tisíci různými zařízeními, přesně takový repertoár má tento reprezentant moderní elektroniky. Výhodou je zde také celkový výkon 3 680 W, lze tedy snadno monitorovat také spotřebiče s vyšším odběrem, jako jsou právě rychlovarná konvice nebo kávovar. Čísla jsou velkou nápovědou, zvláště pokud jde o kilowatthodiny. Provoz domácnosti už nemusí být tak nákladný. Stačí jen vědět, co přesně změnit! Pokud vás tato možnost zaujala, více informací čeká na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *