Dřezy Franke nabízejí vysokou užitnost i estetickou dokonalost

StockSnap / Pixabay

Pokud hledáte pověstnou švýcarskou preciznost a dokonalost i ve své kuchyni či koupelně, rozhodně nesmíte minout dřezy Franke. Tato značka vznikla již v roce 1911 a od té doby přichází se stále novými nápady a inovacemi. Protože vedle klasických nerezových dřezů najdeme i ty z granitu nebo třeba tectonitu.

Nelze jednoznačně říct, jaký kuchyňský dřez nejlépe zapadne právě do vaší kuchyně. Každý materiál má totiž svá specifika, a právě proto vám dřezy Franke předkládají pestrou paletu možností nastavenou tak, abyste nikdy nemuseli přistupovat ke kompromisům v oblasti odolnosti nebo estetiky.

Nerez – klasika do každé kuchyně

Nerez a dřezy k sobě jednoznačně patří. Nerezu nevadí neustálá vlhkost, nebude vás obtěžovat rzí a navíc je pružný a odolný proti nárazům. Jeho dokonale hladký povrch navíc neposkytuje úrodnou půdu bakteriím, a navíc se dá skutečně jen velmi těžce poškodit třeba poškrábáním.

Tip na článek:  Kvalitní péče o podlahy díky strojovému mytí

Speciální čistící prostředky na nerezové dřezy potřebovat nebudete, ale připravte se na spoustu leštění a zaschlé kapky. Nejde o nic hrozného, ale přesto…

Zrnitá krása granitu

Granit se může pochlubit navlas stejnými vlastnostmi jako nerez, ale přidá k nim ještě své vlastní bonusy. Je obarvitelný, povrch vás potěší příjemnou zrnitou strukturou a rozhodně na něm neulpívají nečistoty a šmouhy. Jen jeho životnost je o něco menší, takže granitové dřezy bude nejspíš třeba obměnit o něco dříve.

Všechny výhody v jednom aneb dřezy z tectonitu

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli dát přednost vysokému stupni užitného designu nebo mnohaleté životnosti, vyzkoušejte ještě poslední možnost: dřezy z tectonitu. Ty odolají skutečně všemu, co jim může život v kuchyni přinést. Nevadí jim přítomnost chemických látek, vysokých teplot (až 300°C) ani mechanické poškození.

Dřezy Franke patří v tomto ohledu k tomu nejlepšímu, co své kuchyni můžete dopřát. Nechte se okouzlit jejich nevšední krásou v e-shopu www.vodacentrum.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *