Fotografie na plátně je nádherná dekorace i originální dárek

Jednou z nejpopulárnějších forem prezentace fotografií je tisk na plátno. Z vašich zdařilých fotografií vytvoří dokonalá umělecká díla, která pozvednou interiér vašeho domu na vyšší úroveň, připomenou vám vaše nejšťastnější životní okamžiky a mohou se stát originálním osobním dárkem, který potěší srdce každého.

Obraz na plátně je skvělým doplňkem každého interiéru

Každý z nás zná zarámované fotografie nebo plakáty. Obrazy na plátně jsou však něco zcela jiného. Jde o tisk fotografií pomoci speciálních inkoustů na plátno, které je potom napnuto na dřevěném rámu. Tisk je potom možné ještě opatřit speciálním průhledným nátěrem, který zabrání pronikání vlhkosti a ultrafialových paprsků, čímž prodlouží životnost obrazu a dá mu vzhled skutečné olejomalby na plátně. Výsledkem je nádherný obraz, který si směle můžete pověsit do vašeho obývacího pokoje či kamkoli jinam.

Výhody tisku na plátno

· Jednou z nejvýznamnějších výhod tisku na plátno je jeho trvanlivost. Na rozdíl od běžných fotografií nebledne a jeho barvy se nijak nemění ani po desítkách let. Obraz na plátně budou moci obdivovat ještě vaši pravnuci, aniž by došlo ke snížení kvality.

Tip na článek:  Levná a kvalitní rekonstrukce bytu neexistuje

· Nabízí mnohem jasnější barvy než fotografie vytištěná na papíře, díky hloubkovému probarvení textilních vláken v plátně. Portréty, rodinné fotografie v životní velikosti a fotografie krajiny vypadají na plátně naprosto dokonale.

· Textura plátna dodává obrazům plastický vzhled, který pomáhá vylepšit celkový vzhled jakékoli fotografie. Na rozdíl od papírové fotky se obraz na plátně neleskne, takže vypadá stejně dokonale při jakémkoli osvětlení a z jakéhokoli úhlu.

· Mezi výhody foto obrazů na plátně patří také cenová dostupnost. Přestože mohou vypadat jako plátna starých mistrů, nemusíte za ně utrácet desetitisíce.

Pond Trees Park Woods Woodlands  - Martin_Melicherik / Pixabay
Martin_Melicherik / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *