Grundfos – seznamte se s dánským odborníkem na čerpadla

Není mnoho světově známých výrobců čerpadel. Pokud byste ale takového hledali, pravděpodobně narazíte na značku Grundfos. Ta se řadí mezi přední světové výrobce čerpadel. Kvalita a spolehlivost jde s touto značkou ruku v ruce.

Značka světového kalibru

Původem je značka Grundfos z Dánska, kde byla založena po druhé světové válce, ale v současnosti je přesnější když řekneme, že tvoří skupinu více než 80 společností a to ve více jak 55 zemích. Mezi nimi nechybí ani výrobní závod v České republice. Mezi hlavní výrobky patří oběhová a ponorná čerpadla. Tradice dlouhá přes 60 let dokázala, že si Grundfos právem drží prvenství v tomto oboru.

Grundfos také s vážným zájmem pohlíží na ekologii a problematiku životního prostředí. Tudíž jsou čerpadla Grundfos nejen spolehlivá a uživatelsky pohodlná, ale také šetrnější k životnímu prostředí a vám navíc šetří energii a tím i vaši peněženku.

Tip na článek:  Kam pro kvalitní čerpadlo?

Pořizovací náklady se vám mohou zdát vyšší než u jiných čerpadel. oběhová ale není jen zvučné jméno čerpadel. Dostanete spolehlivého pomocníka s dlouhou životností, který vám navíc díky svým úsporám energie ušetří peníze a investice se vám zanedlouho vrátí.

Nakládání s odpadní vodou

Komunální odpadní voda většinu lidí jak se říká „nepálí“. To ale neplatí v případě, že bydlíte v záplavové oblasti nebo vám podzemní vody občas zaplaví sklep. Grundfos má pro tyto případy oběhová . Snadná instalace a nízká hlučnost jsou další charakteristické výhody této řady.

Čerpadla Grundfos pro rodinné domy

Zajišťují spolehlivou dodávku čerstvé vody z kohoutků a sprchových hlavic. Grundfos řeší dodávku vody pro jedno- i dvougenerační rodinné domy. Universální řešení zahrnuje spolehlivou dodávku vody do domu i před něj, využití dešťové vody na zalévání. Všechna čerpadla jsou navržena tak, aby kombinovala nejvyšší možnou přívětivost obsluhy, spolehlivost, odolnost a snadnost instalace. Dalším charakteristickým rysem je nízká spotřeba energie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *