Hakomatic – kvalitní podlahové mycí stroje do každého provozu

Úklidové stroje Hakomatic si poradí si s velkými výrobními prostory
Úklidové stroje Hakomatic si poradí si s velkými výrobními prostory

Ať už vlastníte profesionální úklidovou firmu nebo teprve přemýšlíte o rozšíření svého portfolia služeb, určitě chcete svým zákazníkům nabídnout jen to nejlepší. Právě proto česká společnost UNIKONT GROUP nabízí svým klientům jen ty nejkvalitnější v praxi osvědčené modely předních zahraničních dodavatelů profesionálních podlahových mycích strojů a další čistící techniky.

Němečtí specialisté patří v tomto oboru ke špičce. Například značka Hako a její mycí stroje Hakomatic působí na trhu již od roku 1950. Během této doby sesbírali její odborníci velké množství zkušeností a know-how, které se nyní bohatě promítají do širokého portfolia profesionální úklidové techniky pro chodící i sedící obsluhu.

Hakomatic a jeho výhody

Robustní konstrukce, vysoká odolnost a snadné ovládání – to jsou hlavní přednosti techniky značky Hakomatic, díky nimž se tyto skvělé podlahové mycí stroje pravidelně umísťují na pomyslné špičce tohoto segmentu. Netrpí zvýšenou poruchovostí ani rychlým opotřebováváním dílů jako některé konkurenční značky.

Tip na článek:  Úklid ve firmě i u vás doma bez starostí

A pokud se něco přece jenom pokazí? Pak je tady UNIKONT GROUP se svými odbornými techniky školenými přímo u výrobců, kompletní nabídkou náhradních dílů a non-stop servisní a poradenskou službou.

Na každou úklidovou plochu existuje optimální stroj

Úklidové stroje Hakomatic jsou dostupné v mnoha velikostech a variantách. Poradí si s frekventovanou vstupní halou i velkými výrobními prostory. Například díky stroji Scrubmaster B75 R pro sedící obsluhu je nyní možné pohodlně a rychle čistit i hůře dostupné prostory, do nichž měly dříve přístup jen ručně vedené stroje. Dopravní rychlost až 6km/h spolu s velmi dobrou manévrovatelností z něj dělají ideálního pomocníka do každého hladce fungujícího provozu.

To však neznamená, že ručně vedená technika za svými automatickými kolegy zaostává. Naopak. Přesvědčit se o tom můžete na stránkách www.unikont.cz, kde najdete všechny výhody jednotlivých modelů i další nezbytné technické specifikace špičkových modelů značky Hakomatic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *