Půjčovna dodávek Ostrava

Plánujete odvoz materiálu nebo převoz lidí? Rádi byste něco převezli, ale Vaše auto je nedostačující nebo malé? Stěhujete se a potřebovali byste pomoc se stěhováním, protože máte více věcí ke stěhování než prostoru v autě? Chtěli byste si vyjet na dovolenou po Evropě a bojíte se, že by to Vaše auto neujelo? Ve všech těchto, ale  i jiných situacích Vám vyjde vstříc společnost Dodávky-Ostrava.cz.

Dodávky-Ostrava.cz je firma, která se zabývá půjčováním dodávek, ale i osobního automobilu. Její velkou výhodou je skvělá dislokace v Mariánských Horách v Ostravě, která není pouze pro občany Ostravy, nicméně může být optimální volbou i pro ostatní z Moravskoslezského kraje a to především díky její nabídce a službám.

Nabídka a služby

K zapůjčení Vám nabízí dvě dodávky a jeden osobní automobil. Půjčení dodávek je ideální k jednorázové příležitosti jako je stěhování, nebo i opakovanému převozu materiálu či zboží. Osobní automobil je vhodný spíše pro odvoz lidí nebo rozměrově menších věcí, pro které je půjčení dodávky zbytečné.

Tip na článek:  Obliba zahradního nábytku z plastu roste, víme proč!

Společnost Dodávky-Ostrava.cz nabízí svým zákazníkům zajímavé nefinanční i cenové podmínky. Všechny auta jsou řádně pojištěna, mají zavednou GPS proti odcizení nebo zneužití, lze si k nim zapůjčit zdarma upínací pásy nebo za velmi solidní poplatek GPS navigaci. Velkou výhodou pro zákazníka je prvních 300 km denně zdarma a každý další kilometr vychází velice výhodně.

Můžete si také zvolit, zda budete chtít firemního řidiče nebo si auto budete řídit sami – ke všem automobilům Vám stačí řidičské oprávnění sk. B.

Kontakt

V případě zájmu o rezervaci dodávky nebo osobního automobilu lze využít webové stránky dodavky-ostrava.cz, kde kromě části pro rezervaci se také dočtete kompletní informace o jejich nabídkách, cenách a službách, přesnou adresu sídla firmy, telefonní kontakt a další důležité informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *