Hledáte levné domácí spotřebiče? Vsaďte na Whirlpool

Mikrovlná trouba
Structuro / Pixabay

Spotřebiče Whirlpool pojí hned několik předností: jsou kvalitní, designově příjemné, umí spoustu funkcí, jsou ekonomické a také cenově dostupné. Ať už se vám doma pokazila myčka, trouba či lednice, mezi výrobky Whirlpool najdete ten, který vám bude plně vyhovovat a splní všechny vaše potřeby.

Levná a spolehlivá mikrovlnka

Starší lidé, nebo naopak mladí studenti, nepotřebují mikrovlnku s velkým množstvím funkcí. Je pro ně dostačující i snadnější na ovládání jednoduchý model, který jim ohřeje, co potřebují. Mikrovlnná trouba Whirlpool je k dostání už za příjemných 1 734 Kč. Podobné ceny ale nejsou výjimkou, stačí vybrat si typ ve výhodné akci.

Kupříkladu typ Whirlpool MWD 244 WH je aktuálně levnější o 46% v porovnání s jeho původní cenou. Za 1 873 Kč získáte mikrovlnku s objemem 20 l, snadným elektronickým ovládáním, funkcí Jet Start umožňující rychlý ohřev i Auto Defrost sloužící k rozmrazování. Tato trouba umí také udržovat teplotu jídla a dokonce nabízí i dětskou pojistku sloužící proti nebezpečné manipulaci. Jistě oceníte i funkci Gril Quratz – křemíkový gril s dosažitelnou teplotou až 800 °C.

Tip na článek:  Moderní dílenské skříně od POLAK CZ s.r.o.! Česká kvalita

Trouby i pro ty nejnáročnější

Spotřebiteli velmi oblíbená a výborně hodnocená je vestavná mikrovlnná trouba Whirlpool AMW 831 IXL. Disponuje technologií 6. smysl s přednastavenými recepty, intuitivním displejem i ovládáním, funkcí Crisp díky níž rychle připravíte výtečnou pizzu či hranolky, dále funkcí Steam umožňující rychlé a zdravé vaření v páře. Její objem je 40l, nerezový povrch je ošetřen nanotechnologií chránící jeho stárnutí a tvoření otisků prstů. Povrch iXelium se snadno čistí, stačí použít vlhký hadřík.

Vyberte si mikrovlnku dle svých představ. Ať už vyžadujete luxusní vzhled a široké možnosti využití, nebo se poohlížíte po obyčejném typu, s nímž si budete moci ohřát pokrm, značka Whirlpool vám nabízí to nejlepší, co je na trhu možné najít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *