I firemní textil může mít šmrnc, stačí vsadit na specialisty

Oblečení zaměstnanců je mnohem důležitější, než si nejspíš myslíte. Právě ono je totiž, jak se říká, nejvíce vidět. Už na první pohled odkazuje na příslušnost k firmě a mnohé také vypovídá o její kvalitě.

A to jednoduše svým vzhledem. Nemáme na mysli potisky nebo výšivky, i když i ty hrají velmi důležitou roli. Pokud však pracovní tričko s dlouhými rukávy nebo třeba mikiny vypadají už po několika vypráních obnošeně a tak, že bys se za ně měli jejich nositelé spíše stydět než se jimi pyšnit,  pak vlastně na dálku říkají, že firma chtěla při jejich nákupu až příliš ušetřit. A to rozhodně není dobrá zpráva.

Nechcete příliš utrácet? Stačí nakupovat chytře

Ovšem kvalitní firemní oblečení nutně neznamená, že musíte na jeho nákup vynaložit příliš velké finanční prostředky. Naopak. Jestliže víte, kde se poohlédnout, můžete získat skutečnou kvalitu za přívětivou cenu.

A to nejenom ve chvíli, kdy nakupujete firemní textil. Patříte mezi zájmové spolky a sdružení nebo dokonce chcete nakupovat oblečení pro školy či školky? Pak vsaďte na velkoobchod s oblečením, který má pro vás nachystáno vše potřebné. Zamiřte ke specialistům z firmy Xfer a vyberte si, co aktuálně nejvíce potřebujete.

Tip na článek:  Jaké jsou nejlepší filtrační konvice a na kolik vás vyjdou?

Tři značky pro vaši spokojenost

Nabízený sortiment je velmi pestrý, ovšem pro snadnější orientaci se můžete řídit podle dostupných značek:

  • Roly má pro vás nachystáno vše potřebné pro volný čas a těšit se můžete na kvalitu precizního španělského výrobce,
  • CoFEE nabídne zimní a baseballové čepice
  • a Xfer, což je vlastní značka firmy, má pro vás nachystány polokošile, mikiny apod.

Prohlédněte si všechny dostupné katalogy oblečení a inspirujte se všemi dostupnými možnostmi přímo na stránkách Xfer.cz. Všechny produkty je navíc možné  potisknout digitálním tiskem či  sítotiskem a potěší vás i velmi přívětivé ceny. Více najdete na Xfer.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *