Koupelna v přírodním stylu. Nechte se unést vlnou pohody

Koupelna laděná do přírodního stylu je velmi snadná na realizaci. Nemusíte měnit obkladačky a nábytek. Nejdříve zjistěte, že se v novém stylu cítíte skutečně jako v ráji. Jak na to?

Kvalitní textil

Přiznejme si to – koupelnu vždy tvořil především bytový textil. Kvalitní luxusní ručníky a osušky jsou to, co nás provází každým ránem i pohodovým večerem. Koupelnové předložky v přírodním stylu vás mohou naladit na úspěšný den, který bude přesně takový, jaký si jej přejete – klidný a vyrovnaný. Župany z přírodních materiálů vás zahřejí po vaší koupeli, osušíte se do hebkých přírodních materiálů, které mají ty nejlepší vlastnosti. Textil nejvyšší kvality by ve vaší snové koupelně rozhodně chybět neměl.

Stačí jedna polička

Pokud máte vanu, ke splnění svého snu vám postačí jedna nová polička, kterou umístíte právě nad vanu. Na tento nový kus nábytku si vyskládejte nejen nové kvalitní osušky, ale také esenciální vonné oleje, relaxační koupelnovou sůl z Mrtvého moře, a také dostatek svíček. Pro dokonalou aromaterapii se vždy informujte, jak dané oleje působí na naši psychiku, a volte podle aktuální potřeby. Citrusové vůně vás navnadí k aktivitě a kreativitě, levandulové tóny nebo orchidej vám pomohou se zklidnit před spánkem.

Tip na článek:  Vše pro vaši koupelnu za ty nejlepší ceny

Prvek dřeva

Podle učení feng-shui si do koupelny máme přidávat prvek dřeva. Ten zajistí vyrovnání živlu vody, kterého je v koupelně příliš mnoho. Dřevěné prvky navíc působí zklidňujícím dojmem. Můžete si vytvořit vlastní nástěnnou mandalu z kusů větviček, nebo si do místnosti postavit dřevěný květináč. Předměty ze dřeva se budou starat o pohlazení na duši, které zejména v případě ranního probuzení skutečně uvítáte.

Ručníky z přírodního modalového nebo bambusového vlákna, jednotná barva bytového textilu, zpříjemňující prvky a prostor pro aromaterapii vám pomůže se dostat na tu správnou vlnu kdykoliv si budete přát. Vítejte ve své nové koupelně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *