Jak na domácí úkoly? S kvalitní židlí to dětem půjde líp

Alexandra_Koch / Pixabay

Možná vám přijde zbytečné zaobírat se něčím tak banálním, jako je zařizování dětského pokoje. Ale zeptejte se sami sebe, jestli byste vy osobně rádi bydleli v prostoru, který připomíná skladiště vyřazených druhů nábytku. Vybavit krásné dětské království přitom není těžké, stačí vsadit na osvědčené tipy a soustředit se na to, co vaše ratolest doopravdy potřebuje.

Škola je pro děti totéž jako chození do práce pro dospělé. Musí je bavit, jinak nebudou výsledky stát za nic. Příjemné pracovní prostředí by tedy měly mít nejenom ve škole, ale i doma. Dobře vybrané dětské židle jim v tom mohou významně pomoci.

Výprodej z kanceláře? Raději ne

Možná jsou právě teď i u vás na firmě k mání opotřebené kancelářské nebo třeba konferenční židle, pro které váš zaměstnavatel hledá uplatnění. Ale nesnažte se ušetřit tím, že byste je pořídili pro své děti. Nevyhovují jim totiž zejména anatomicky, odhlédneme-li od větších rozměrů. Záda nejsou podepřena v tom správném úhlu, sed je příliš hluboký atd.

Tip na článek:  Zařizujete dětský pokoj? Máme pro vás rady a tipy, jak nešlápnout vedle!

Nebojte se vysoké investice, ideální židle poroste spolu s dítětem. Přizpůsobí se mu výškou sedu i opěrek, dá se snadno čistit a vůbec při jen trochu šikovném výběru vydrží bez problémů až do jeho studentských let. A na co při jejím nákupu myslet?

Dětské židle musí být hlavně pohodlné

Pamatujte si, že stejně jako kancelářské židle slouží i ty dětské k dlouhodobě pohodlnému sezení. Nejde totiž jen o tu půlhodinku strávenou nad úkoly. Vždyť u svého pracovního stolu si dítě může i malovat, číst nebo třeba stavět hrady z kostek.

Zatímco kuchyňské židle by měly po rozumném čase lákat k odchodu, u těch do dětského pokojíčku je to přesně naopak. Vytvoří spolehlivé zázemí pro jakoukoli dětskou činnost. A přitom mohou stále vypadat šik. Inspirujte se třeba v e-shopu Primazidle.cz. Kromě pojízdných židlí tu najdete třeba i jídelní stoly a další nábytkové vybavení pro vaši domácnost i kancelář. A to s pětiletou záruční dobou a dopravou zdarma už od 500 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *