Vše pro prodej nemovitosti na jednou místě? Díky CINCINK už nejde o utopii

Vše pro prodej nemovitosti na jednou místě? Díky CINCINK už nejde o utopii
Vše pro prodej nemovitosti na jednou místě? Díky CINCINK už nejde o utopii

Potřebujete co nejrychleji prodat nemovitost, případně byste se rádi přestěhovali z většího do menšího nebo naopak? Pak zcela jistě oceníte zbrusu nový realitní portál CINCINK se silným zázemím v podobě Komerční banky.

Poskytuje profesionální inzertní plochu, kterou využívají jak soukromé osoby, tak i velké realitní kanceláře. Už to samo o sobě je zárukou kvalitních služeb na úrovni, podpořených navíc i širokým portfoliem snadno dostupných služeb. A v čem vám může tato novinka na trhu pomoci?

Jaké jsou výhody realitního portálu CINCINK

Zamyslete se nad tím, co od takové služby očekáváte. A samozřejmě také nad tím, co od ní vyžaduje případný zájemce o nemovitost. Prvním bodem by mělo být určitě jednoduché a bezpečné používání. Důležitá je také přehlednost a možnost upozornění na všechny nové nabídky podle vašich preferencí, které se v inzerci vyskytnou.

Nesmíme zapomenout ani na třídění jednotlivých inzerátů podle předem zadaných kritérií apod. A v neposlední řadě by mělo jít o férový realitní portál, jež nepatří žádné realitní kanceláři a nemůže tak jedné či druhé straně celé transakce „nadržovat.“  Všechny tyto body splňuje CINCINK na 100 %.

A navíc jsou ve hře i další šikovné vychytávky, jež vám maximálně přiblíží a zjednoduší každý jednotlivý bod celého obchodního procesu. Jde například o finanční nebo právní služby, ale i bezplatnou poradnu apod.

Tip na článek:  Topíme dřevem

Se službami zdarma si vystačíte, můžete si však i připlatit

A co udělat poté, až svůj inzerát zdarma na stránky vložíte? Zhodnoťte ho kritickým pohledem a ověřte si, že má skutečně všechno, co by mít měl. Zejména jde o stručný a výstižný text, přiměřenou cenu a dostatečné množství fotografií.

Ale svou nabídku na prodej bytu či domu můžete od těch okolních odlišit i jinak. Nabídněte zájemcům například populární 3D vizualizaci interiérů nebo rovnou profesionální video, které je všemi místnostmi provede stejně dobře jako osobní prohlídka. Na CINCINK si právě tyto služby lze objednat a odlišit se tak v řadě mnoha podobných nabídek.

Na co si ještě dát při prodeji nemovitosti pozor?

Samozřejmě na neprůstřelnou smlouvu. A to doslova. Jednoduchý vzor stažený někde z internetu nestačí, vždy je třeba přizpůsobit ho na míru právě vašemu případu. Na realitním portálu od Komerční banky si můžete nechat vaši stávající smlouvu zkontrolovat, doplnit či přímo sepsat novou, abyste získali skutečnou jistotu opravdu v každém ohledu.

Důležitá je také daň z prodeje nemovitosti a další náležitosti. S tím vám zase poradí v pravidelně aktualizovaném magazínu nebo přímo v poradně vedené odborníky. V porovnání si jinými výdaji jsou částky zaplacené za právní služby minimální a přitom mohou být důležitější než cokoliv jiného. Vsaďte na jistotu s profesionály v oblasti nemovitostí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *