Jak si poradit s výběrem botníku

Každý touží mít ve svém bytě přehled a jistý pořádek. A pocit skutečného domova, kde vyhovuje vše vašim požadavkům, začíná již od předsíně. Když se rozhlédnete po této vstupní místnosti menších rozměrů, co vás hned upoutá? Ano, obuv.

Kde mám druhou botu?

Někdo si říká, proč investovat do botníku, když máte vše k dispozici na podlaze v předsíni. Ano, můžete být hodně pečliví, poctivě si srovnáte své páry vedle sebe. Jenže přijde dcera, zakopne o úhlednou řadu, návštěva se sotva vyhne vaší hromadě a nastane ještě několik situací, které vaši snahu o úhledné srovnání doslova zničí. Potom jen nešťastně zavoláte: „Kde mám druhou botu?“ a ruku na srdce, kdo má čas ráno rychle prohrabovat nepřehledné útvary? Řešením je botník, který dovede dobře zapadnout do pořízeného vybavení. Pochopitelně ihned získáte dokonalý přehled, kde se právě nacházejí vaše vycházkové, společenské, outdoorové a jiné druhy bot.

Tip na článek:  LED žárovky jsou úsporné a dlouho vydrží
Jak si poradit s výběrem botníku
Jak si poradit s výběrem botníku

Botníky do malých prostorů

Než začnete vybírat vyhovující botník, raději dvakrát přeměřte prostor, kam se má vejít. Panelákové byty mají mnohem méně místa, hodí se každý centimetr. Tady zkuste volit varianty do výšky s možností vyklápění. Vysoké, úzké s výklopnými zásuvkami budou tou pravou volbou. Ovšem zde počítejte s tím, že dovnitř naskládáte pouze nižší druhy bot. Holiny, kozačky a jiné vyšší druhy musíte vyřešit jiným způsobem – zkontrolujte si u prodejců rozměry mezi policemi, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Pohodlí při obouvání

Kromě toho, že si vše pěkně narovnáte, můžete se obouvat mnohem pohodlněji, když si pořídíte sedací botník. Získáte nejen prostor k uložení dámských, dětských a pánských párů, ale také prostor k posazení. Jakmile si sednete, boty se vám budou lépe nasazovat a zbytečně si je nezničíte sešlapováním a dalšími praktikami k rychlému obutí. Zde opět zkontrolujte prostor určený pro tento druh nábytku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *