Nechte si navrhnout svůj vysněný dům od profesionálů

Nechcete se spokojit s univerzálními typy nemovitostí nabízenými na trhu, ale raději byste si nechali navrhnout zbrusu nový projekt od základů? A klasika vám nestačí, ale mnohem raději byste žili v nízkoenergetickém nebo dokonce pasivním domě?

Pak zamiřte za odborníky, kteří vám tohle všechno dokážou splnit. Naším tipem je například stavební firma Ostrava Wobau, jež na trhu působí už mnoho let a dokáže si tedy poradit s jakoukoliv výzvou.

Tým lidí, kteří dokážou vše

Tuto firmu netvoří jenom architekti a projektanti, ale různorodý tím lidí včetně energetických specialistů a stavebních inženýrů, kteří dokážou zhodnotit zamýšlenou stavbu i vaše plány opravdu ze všech úhlů pohledu. Výsledkem je hotový návrh s kompletním rozpočtem a nikoli polotovar, který bude třeba upravovat za pochodu (což se samozřejmě vždy značně prodraží).

Stavby, které pod jejich rukama vznikají, se také snaží neustále sledovat současné trendy, vybírat si z nich to nejlepší a celkově se inovovat. Nemusíte se tedy bát, že by v této firmě jeli podle „jednotného mustru“ bez přihlédnutí k nejnovějším poznatkům ze všech technických a stavebních oborů.

Tip na článek:  Mistři zemních prací? Společnost AM Gnol!

Specialisté na nízkoenergetické stavby

Stavební firma Wobau se zaměřuje především na pasivní domy. Působí zejména v Moravskoslezském kraji, kde v tomto boru patří k nejvýraznějším specialistům. Je také významným členem centra Pasivního domu.

V jejich podání získáte vše – od návrhu až po samotnou realizaci stavby. A pomohou vám dokonce vyřídit i dotace od státu, jež jsou pro běžné majitele nemovitostí dostupné v rámci programu Nová zelená úsporám. A poradí vám i s rekonstrukcemi. Jednoduše spočítají návrh energetických opatření pro váš dům a následně vám přesně řeknou, na jak velkou dotaci máte nárok. Více se dozvíte na stránkách Wobau.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *