Kalibry on-line a s širokým výběrem

Patří k vaší práci nezbytná pravidelná kontrola již hotových výrobků? Pak jistě víte, jak je jejich přeměřování časově nákladné (a navíc podléhá i poměrně vysoké chybovosti). To kontrola za pomoci kalibrů je mnohem rychlejší, efektivnější a spolehlivější.

Každý kalibr slouží ke kontrole rozměrů u již hotových výrobků (závity, otvory apod.). Nic neměří, neobsahuje stupnici – ale okamžitě vám řekne, zda hotový výrobek vyhovuje předem stanovené dokumentaci nebo ne.

Kalibry pro každý typ provozu

Sháníte válečkové, třmenové nebo třeba závitové kalibry? U specialistů Michovský – TOOLS s.r.o. na tom totiž nezáleží. Jejich bohatá skladová zásoba i možnost výroby přímo na míru vám ochotně vyjde vstříc.

Každý kalibr, který je u nich k dostání, má obvykle dvě strany – dobrou a zmetkovou. Stačí je přiložit a okamžitě zjistíte, jak na tom vaše výroba je. Pokud výrobek tou „správnou“ stranou bez obtíží projde a u zmetkové se zasekne, držíte v ruce kvalitní kus. Opravdu je to tak zázračně jednoduché. Pár vteřin – a máte hotovo. Efektivita práce je tudíž mnohem lepší než při klasickém přeměřování, na to se můžete spolehnout.

Tip na článek:  Regály do každé prodejny. Jaké zvolit?

Velikosti, úhly – nic není problém

Mezi běžný sortiment patří například závitové nebo válečkové kalibry a to v mnoha směrech, normovaných velikostech i úhlech stoupání. Ovšem ani atypické rozměry a požadavky nejsou problémem. U Michovský – TOOLS s.r.o. na webu Kalibry.cz není totiž výroba na přání problém.

Díky 25 letům praxe vám poradí se vším potřebným, provedou nutnou kalibraci (včetně kalibračního protokolu) apod. Zárukou kvality je akreditovaná laboratoři firmy Trescal. Vyberte si z širokého sortimentu všech typů závitů, trnů pro měření, vnitřních závitů i kroužků pro vnější závity. V kompletním sortimentu kalibrů pak naleznete NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Vsaďte na rychlou expedici a další služby od specialistů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *