Kuchyně na míru – sázka na jistotu

midascode / Pixabay

Jedinečnost kuchyně na míru spočívá v naprostém přizpůsobení všech prvků požadavkům majitele s ohledem na velikost interiéru. Máte atypické prostory? Navštivte kuchyňské studio a spolehlivého výrobce nábytku na míru. Ale než se za ním vydáte, musíte učinit pár důležitých kroků. Hlavní věc je znát přesnou velikost kuchyně. Doporučujeme vše pečlivě změřit – délku každé stěny, výšku stropu, vzdálenost mezi podlahou a parapetu a tak dále. Potom se usaďte s manželem ke stolu a prodiskutujte nejdůležitější otázky: Kolik kuchyňského nábytku bude potřeba, jestli budete zastavovat nábytkem jednu nebo dvě strany, jaké spotřebiče budete potřebovat, je stará pec dostačující nebo raději pořídit novou?  Otázek na řešení je víc než dost.

Nábytek na míru – výhody

Hlavní výhoda – vybíráte si nábytek podle svých požadavků. Nábytek na míru má oproti klasickému sériově vyráběnému nábytku nespočet výhod. Kvalita zpracování je na mnohem vyšší úrovni – každý kus nábytku je vyráběn ručně zkušenými řemeslníky. Návrh nábytku je vždy přizpůsoben vašim představám. Nábytek na míru je ideální pro majitele malých bytů s atypickými prostory. U běžného nábytku kolikrát nemůžete použít některou součást, protože je o pár centimetrů širší a do určeného prostoru se prostě nevejde. Výroba nábytku na míru je v tomto mnohem flexibilnější a vy nemusíte řešit podobné problémy.

Tip na článek:  Jak si vybrat jídelní stůl?

Hledáte inspiraci? Kuchyně fotogalerie jninterier.cz

Na tomto portálu naleznete nejen kuchyně inspirace, ale čeká zde tým odborníků ochotných vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Nevíte si s něčím rady? Obraťte se na předního výrobce v České republice JN INTERIÉR, který svou činnost započal již v roce 2000. Při výrobě používají jen ty nejmodernější stroje a technologie, nechybí jim environmentální cítění, a jelikož se zajímají o trendy v oblasti moderního bydlení – máte úžasnou příležitost si zde objednat pěkně designovaný nábytek s ohledem na každý detail, kde se snoubí kvalitní materiály s precizně odvedenou prací a rozumnou cenou. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *