Akce měsíce: K nové kuchyni spotřebiče se slevou 45%!

Akce měsíce: K nové kuchyni spotřebiče se slevou 45%!
PIX1861 / Pixabay

Kuchyně je místem, kde vznikají lahodné domácí speciality, ale i prostorem, na kterém se po celém náročném dnu sejde celá rodina. Nenucená konverzace, sdělování zážitků, ale především dobré jídlo a pití – to všechno bychom měli absolvovat v této – na první pohled bezvýznamné místnosti. Aby se nám v kuchyni dobře vařilo i konverzovalo, je dobré, pokud bude tato místnost svým zařízením i rozvržením přesně odpovídat našim představám i požadavkům. Jste-li limitováni místem nebo atypickými rozměry kuchyně, pak je vhodné zaměřit svou pozornost na kuchyně na míru. Pokud navíc oslovíte společnost MATTES plus s.r.o., pak můžete k nové kuchyni získat také nové spotřebiče s neuvěřitelnou 45 % slevou! Jak na to? Prozradíme na následujících řádcích!

Od návrhu k výrobě

Jako první je potřeba kuchyni důkladně zaměřit. Zaměření pochopitelně můžete provést sami nebo za pomocí zkušených odborníků. Aby byl výsledek bezchybný, doporučujeme nechat zaměření i veškeré další práce na profesionálech. Jakmile máte kuchyni zaměřenou, přichází čas výběru. Společnost nabízí nespočet dekorů, materiálů, ale i typů kuchyňských linek i jejich uspořádání. Pro lepší představu si můžete nechat zpracovat 3D grafický návrh zcela zdarma. Zdarma je také předběžná kalkulace. Jestliže s navrženou kalkulací souhlasíte, přichází na řadu samotná výroba kuchyňské linky.

Tip na článek:  Díl první: Slupovací barvy na sklo – levná výzdoba nejen skleněných ploch

K nové kuchyni spotřebiče se 45 % slevou

A nyní se dostáváme k oné pomyslné „třešničce na dortu“, kterou je sleva až ve výši 45 % na veškeré kuchyňské spotřebiče, které budou součástí místnosti. Pokud se rozhodnete pro výrobu kuchyňské linky u společnosti MATTES plus s.r.o., která své služby nabízí zejména v Moravskoslezském kraji, pak díky právě probíhající akci získáte kuchyňské spotřebiče doslova za hubičku! A to je nabídka, která se jednoduše neodmítá!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *