Pletací a háčkovací příze? Víme, kde hledat je a další galanterii!

Pletací a háčkovací příze? Víme, kde hledat je a další galanterii!
cocoparisienne / Pixabay

Že patří pletení a háčkování k dávno zapomenutým disciplínám a vám nic neříká? Možná, že se již tyto koníčky netěší v dnešní nadmíru moderní a automatické době takové oblibě jako dříve. Stále ovšem existují lidé, kteří se pletení, háčkování či vyšívání s nadšením věnují. A upřímně – takový ručně upletený svetr nebo uháčkovaná dečka na slavnostní nedělní oběd se s obvyklou nabídkou v obchodech nedá srovnat! Milovníci těchto rukodělných činností ale možná občas tápou, kde vlastně sehnat potřebné komponenty pro svou zálibu. Odpovědí jsou stránky waldes.cz, kde naleznete kvalitní pletací i háčkovací příze a spoustu dalšího galanterního zboží té nejvyšší kvality!

Galanterie s tradicí

V e-shopu waldes.cz zakoupíte kvalitní galanterní zboží značky KOH-I-NOOR, které má svou tradici již od roku 1902. Od roku 1994 patří KOH-I-NOOR mezi ryze české společnosti a svojí výrobou navazuje na dlouholeté tradice oboru galanterního zboží. Od roku 2004 společnost zahájila velkoobchodní činnost galanterního zboží na ploše více než 400m², kde aktuálně naleznete více, než 30 000 položek. Veškerý sortiment je skladem, proto jej společnost odesílá ihned po objednání.

Tip na článek:  Pozvěte moderní technologie i do své domácnosti

Perfektní přehlednost a zajímavé akce

Na stránkách waldes.cz naleznete několik kategorií, které pro lepší přehlednost dělí sortiment podle jeho účelu využití. Pokud hledáte konkrétní pletací příze, můžete je vyhledat pomocí jednoduchého vyhledávače v pravé horní části stránky. Chcete-li na nákupu opravdu ušetřit, prohlédněte si sekci „slevové kupóny“ nebo „slevy a výprodej“, kterou naleznete v horní části stránky. V sekci „aktuality“ jsou pro vás připraveny atraktivní novinky a inspiraci můžete načerpat v kategorii „videonávody“. Při nákupu nad 3 000 Kč navíc máte dopravu zcela zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *