Zahradní houpačky a domky! HEROLD – česká kvalita  

Zahradní houpačky a domky! HEROLD - česká kvalita  
Greyerbaby / Pixabay

Pokud máte malé děti, dříve nebo později zatoužíte své ratolesti koupit houpačku. Jak je možné, že rodiče s takovou radosti pořizují svým dětem právě houpačky? Je to vzpomínka na jejich dětství, kdy jim tato obyčejná hračka přinesla spoustu zábavy a radosti. Své andílky můžete pohoupat nejen doma, ale i na čerstvém vzduchu a to se počítá.

Zahradní houpačky se vyrábějí z plastu, dřeva nebo z kovu a pořídit si je můžete za příznivé ceny, ale to musíte zavítat do internetového obchodu skluzavky.cz nebo si udělat výlet do Kutné Hory. Tam se nalézá prodejna a showroom, kde si můžete všechny zábavní prvky pro děti osahat a vyzkoušet. Závěr bude jediný – zlaté české ručičky.

Vybíráme houpačku

Jaro je tady a mnoho rodičů přemýšlí jakou vybrat houpačku pro své dítko. Bude vhodnější malá dětská houpačka nebo velká pro dospělé?  Přinášíme několik rad a tipů, jak si s tímto úkolem poradit. Firma HEROLD vyrábí bezpečné houpačky pro děti s řadou hracích prvků. Při výběru houpačky je limitující prostor, a pro někoho i cena. Než se rozhodneme pro houpačku, je dobré uvážit:

  • pro kolik osob je houpačka určená
  • zda malou houpačku vaše dítě využije
  • výběr materiálu
  • vzhled
Tip na článek:  Ovládání rolet a stínících systémů v průběhu ročních období

Zahradní houpačky je možné zkombinovat s jinými hracími prvky, jako je skluzavka nebo dětský domek.  Na výběr máte hned několik typů:

  • klasické zahradní houpačky s různými sedadly
  • rozkládací houpačky pro více osob
  • kyvadlové houpačky

A od kolika let je vhodná houpačka pro děti? Dítě musí na houpačce udržet rovnováhu, uvádí se minimální věk tři roky.

HEROLD – zahradní domky české výroby

A jak již bylo zmíněno, houpačky lze zkombinovat s dětským domečkem.  Zahradní domky české výroby svým designem dodají punc originality každé zahradě nebo interiéru. Máte-li velký dům, lze umístit menší konstrukci dětského domu i do bytu. Výběr je na vás!

Jeden myslel na “Zahradní houpačky a domky! HEROLD – česká kvalita  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *