Mýty o paletových regálech vyvráceny – unesou i těžké náklady!

Mýty o paletových regálech vyvráceny – unesou i těžké náklady!
Mýty o paletových regálech vyvráceny – unesou i těžké náklady!

Neustále hledáte způsoby, jak zefektivnit chod svého skladu? Potřebujete maximálně využít veškeré dostupné prostory ještě předtím, než se začnete pohlížet po jiných? A rádi byste jako bonus navíc ještě výrazně ušetřili? Pak je na čase vsadit na chytrá řešení.

Šikovné paletové regály vás překvapí svým širokým využitím snad ve všech oblastech skladové logistiky. Ty nejkvalitnější si poradí i s opravdu těžkými skladovými zásobami, takže je mohou využít třeba i společnosti, zabývající se prodejem stavebního materiálu. Jde o ideální vybavení vašeho skladu, kterým zlepšíte a zároveň zjednodušíte jeho každodenní chod – s třešničkou na dortu v podobě snížených nákladů.

Kde a kam se hodí?

Paletové regály využijete opravdu všude. Sklady, logistická centra, výrobní továrny… A nemusíte své pracovníky obtěžovat vybalováním jednotlivých komponentů z typizovaných euro palet, pokud to není nezbytně nutné. Tyto regály jsou totiž navrženy právě pro ně. Další úspora času i pracovních sil, kterou jistě oceníte, zvláště dnes, kdy je dobrých zaměstnanců na pracovním trhu poskrovnu.

Tip na článek:  Vybírejte obrazy podle své intuice. Poradíme vám, jaké bude vaše intuice milovat

Vysoká nosnost ruku v ruce se stabilitou

To jsou největší výhody paletových regálů. Nemusíte se tedy bát samovolného vypadávání zboží nebo materiálů z jejich konstrukce. Zabijete tak ony dvě příslovečné mouchy jednou ranou – minimalizujete riziko pracovních úrazů zaměstnanců i poškození drahých součástek či zboží.

S masivní konstrukcí a kvalitním provedením je neodmyslitelně spojena i dlouhodobá životnost a bezproblémová užitnost. Paletové regály lze navíc snadno přizpůsobit vašim představám – přestavba je velmi rychle hotová a vyniká značnou variabilitou co do šířky i délky.

Podívejte se, jak takový komfort vypadá přímo u specialistů na Storagecz.cz. Kromě regálů tu zakoupíte i přepravky, kontejnery a další vybavení do skladu i logistického centra. Inspirujte se třeba hned teď!

Jeden myslel na “Mýty o paletových regálech vyvráceny – unesou i těžké náklady!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *