Znáte výhody aktuálně moderní vjezdové samonosné brány?

Znáte výhody aktuálně moderní vjezdové samonosné brány?
Znáte výhody aktuálně moderní vjezdové samonosné brány?

Vjezdová brána by měla bez problémů splňovat naše očekávání na snadnou manipulaci, rychlé otevírání a zavírání, a pokud možno i plnou automatičnost. Zároveň však musí dobře ladit s exteriérem, tedy fasádou domu či plotem.

Staré otočné křídlové brány mají své osobité kouzlo, ovšem jsou o něco náročnější na prostor vašeho dvora. Naproti tomu posuvná vjezdová brána spolupracuje s prostorem vašeho plotu. A je stejně nenáročná jako například oblíbené bezúdržbové kované ploty. Vydrží léta, skvěle vypadá a potěší vás příznivou cenou i časem, který díky ní ušetříte každý den.

Jednička v segmentu? Rozhodně posuvná samonosná

Pokud se rozhodnete svůj vjezd na dvůr modernizovat, sáhněte po tom nejlepším, co vám současný trh nabízí. Vjezdové samonosné brány jsou pevně ukotveny v nosníku, zabudovaném zpravidla v postranních sloupcích (ty mohou být zděné nebo ocelové). Odtud je pak výkonný pohon vynese mimo vlastní průjezd. Nemusíte odklízet překážející sníh ani listí. A abychom nezapomněli, uplatní se také na pozemcích se stoupajícím příjezdem, kde by byla realizace křídlové brány obtížná, ne-li přímo nemožná.

Náš tip: Pro maximální harmonické propojení obvodu vašeho pozemku s okolím zvažte nákup nejenom designově propracované vjezdové brány, ale také branky či plotu ve stejném stylu.

Chtějte zkušenosti prověřené léty

A kde hledat inspiraci? Třeba na stránkách Ploty-Lamark.cz. Nemusíte se však trápit dlouhým výběrem. Odborník přijede zdarma až k vám a získáte nezávaznou cenovou kalkulaci. Každý plot i brána jsou vyráběny přímo na míru a nechybí ani následný servis. A těšit se můžete i na bezúdržbovou úpravu s životností 35 let a výše. Na samotné kované ploty, vjezdové brány a vchodové branky (resp. jejich konstrukci) pak platí záruka 10 let. Navíc budete spolupracovat s ryze českou firmou, působící na našem trhu už od roku 2004. Už víte, jakým designem se necháte okouzlit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *