Nechceme žít za betonovou zdí nebo ano?

Není beton jako beton, to je třeba si uvědomit. Mnozí lidé si betonový plot pletou s vězeňskou zdí, která je také vyrobena z betonu, ovšem za trochu jiným účelem. Pokud se chcete rozhodnout pro materiál nového plotu, nevylučujte beton. Betonové ploty možná vůbec nevypadají tak, jak si je představujete.

Betonové ploty – praktické a okrasné řešení

Nejdůležitější kladnou vlastností je u betonového plotu jeho univerzálnost a praktičnost. Beton mu totiž dodává maximální možnou pevnost a stabilitu, aby byl plot dostatečně odolný vůči mechanickému působení i klimatickým vlivům. Díky tomu jsou betonové ploty prakticky bezúdržbové a vydrží vám sloužit velmi dlouho a spolehlivě. Můžete si nechat instalovat betonové oplocení dvoumetrové, abyste měli doma skutečný pocit bezpečí, nicméně jde-li vám také trochu o vzhled domu, spokojte se s nižší variantou plotu, která bude kolem domu vypadat dobře a bude stejně dobře plnit svůj účel. Betonové ploty lze snadno přizpůsobit nejen výškou, ale také tvarem zakončení, designovým zpracováním a barvou.

Tip na článek:  Zatočte se zahradním odpadem, kompostujte!

Vzhled hraje důležitou roli

Betonové ploty tak představují velmi variabilní řešení oplocení. Betonovéploty.net vám zajistí široký výběr vzhledů betonového plotu. Můžete si vybrat, zda budete chtít mít plot v designu skládaného nebo štípaného kamene či jednoduchých cihliček. Zakončení plotu také značně ovlivní jeho vzhled. Betonové ploty si proto můžete nechat instalovat s rovným nebo zaobleným zakončením, velmi populární jsou také ozdobné mřížky či dřevěné latě v kontrastní barvě.

Nejnovějším hitem v oboru betonových plotů jsou oboustranné betonové ploty. Ty se zásadně liší od běžných betonových plotů tím, že mají nově obě strany zdobeny designovým reliéfem. Co se týká barvy, tu můžete taktéž na Betonovéploty.net vybírat hned z několika atraktivních variant a přizpůsobit tak plot lépe vašemu domu. Neváhejte a rozhodněte se i vy pro univerzální betonový plot.

Nechceme žít za betonovou zdí nebo ano?
Nechceme žít za betonovou zdí nebo ano?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *