Plachtové haly, které vydrží i desítku let

Plachtové haly, které vydrží i desítku let
Plachtové haly, které vydrží i desítku let

Mnoho lidí má plachtové haly spojeno jen s nějakou dočasnou akcí, například veletrhem nebo exhibicí motorek. Jenomže právě tyto stavby se mohou pochlubit špičkovou pevností, vysokou odolností v každém počasí a také životností dosahující až 20 let.

Klíčem k jejímu dosažení je přitom maximální napnutí plachty, která se pak stává spolehlivým štítem proti všem okolním vlivům a uvnitř zaručí zcela klidné zázemí. Maximální vypnutí je pak dílem precizní konstrukce systému opláštění. Právě díky tomu vydrží montované haly značky Mobidock i ve velmi náročném prostředí, prudkém dešti nebo sněhu.

Odolnost kostry a trvanlivost materiálu

Dlouhodobé postavení plachtové haly v náročném terénu na ni samozřejmě klade vysoké nároky po všech stránkách. V případě potřeby vám naše společnost bez odkladu vyrobí a nainstaluje opláštění nové – v případě nehod, nenadálých událostí nebo čehokoli dalšího.

V rámci haly lze přitom také kombinovat textilní opláštění a trapézové plechy – ty například na boky a textil jen na střechu haly. Všechny materiály, které jsou ke stavbě TOP plachtových hal použity, mají oboustranné lakování, atestaci B1 a DIN 4120 pro sníženou hořlavost. TOP haly mají RAL barevné provedení a gramáž použitého materiálu je 650 až 1050 g/m2.

V živých barvách pro každého

V případě přání není problém vybavit vnější stranu plachtového opláštění v grafickém provedení. Může ta být logo společnosti nebo jakýkoli jiný barevný motiv budete chtít. Naše grafické oddělení vám podle vašeho zadání a představy nabídne konkrétní návrh a pak provede ruční nebo digitální potisk podle finální verze.
Mobidock zastřešoval tímto způsobem například MS veslování v Rotterdamu, parkurové SP v Londýně. Výročí konce 1. Sv. války v Yper je jen další z příkladů našich úspěšných montáží.

Tip na článek:  Chytrá řešení pro úschovu kabelek

Víceúčelová a svižně postavená

Jak jsme řekli na začátku, je omyl považovat zrovna plachtové haly jen za krátkodobé či jakýmkoli způsobem provizorní řešení. Dnes umí tyto konstrukce poskytnout zázemí jako hangár, pěstírna, krytý trhy, přehlídka, vnitřní montáž nebo jako dlouhodobý sklad zboží na paletách. Není tedy nutné ihned stavět pevnou budovu – plachtová hala poskytne stejné zázemí za zlomek ceny, námahy a času výstavby. Navíc je flexibilnější.

Od oznámení cíle k samotné realizaci

Jakmile víme, na co halu potřebujete, jsme schopni vám nabídnout adekvátní možnosti a technologické postupy. Dalším krokem je vytvoření komplexního návrhu pro vaše potřeby včetně průběžného poradenství našeho týmu. Jsme vám v tomto ohledu kdykoli k dispozici. Výhodou haly je také snadná demontáž i možnost přesunu.
Z praxe a zkušeností víme, že montáž haly na udaném místě obvykle zabere několik dní, maximálně týdnu, pokud se vyskytnou komplikace, a to včetně výroby potisku, pokud si ho zákazník přeje.

Ozvěte se a domluvte se přímo

Kontaktujte nás pro domluvu nebo jakékoli další dotazy či upřesnění formulářem na webu, telefonem +420 605 797 777 nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *