Noční světlo si můžete nechat vyrobit třeba i na přání

Nejenom děti trápí během noci nepříjemné sny, díky nimž se bojí jít v noci třeba na záchod. Jindy je problémem špatně orientovaná chodba s množstvím překážek nebo nutnost rozžínání velkého stropního světla, které snadno vzbudí všechny v místnosti.

Řešení je naštěstí poměrně jednoduché, stačí vsadit na šikovné noční světýlko.  K dostání jsou svítidla reagující na dotek nebo i na ten nejmenší pohyb. A právě druhý model doporučujeme kvůli jeho úspornosti a snadné použitelnosti více.

Když budete potřebovat, světlo se rozsvítí

Je to opravdu jednoduché. Moderní LED lampičky mohou po celou dobu svého provozu zůstat zapojeny v zásuvce. Zapínají a vypínají se samy – reagují totiž jednoduše na intenzitu jasu ve svém okolí a po uplynutí předem určeného intervalu se zase vypnou.

Navíc i v zapnutém stavu mají opravdu minimální odběr energie. Odráží-li se jejich světlo od bíle vymalované stěny, stačí vám jako síla světla asi jedna čtvrtina luxu. Stěny s barevnou výmalbou potřebují světelný zdroj o něco málo silnější, protože část paprsků jednoduše pohltí.

Proplujte nocí se svým oblíbeným motivem

Připadá vám nabídka tohoto sortimentu v obchodech poměrně chudá? Rádi byste si navrhli svoje vlastní noční světlo? Pak zamiřte na stránky Litho.cz. Zdejší světla lithophane vypadají na první pohled nenápadně, ovšem jakmile se rozsvítí, budete si moci užít naplno jedinečný grafický obrazec, který skrývají.

Můžete vybírat z celé řady oblíbených dětských motivů, vsadit na povedené přírodní obrazy, případně si jednoduše navrhnout své vlastní světlo lithophane, které ponese přesně takový obraz, jaký budete chtít. Může to být třeba fotografie vašeho dítěte, oblíbená scenerie z víkendové chatky či cokoliv jiného. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Díky lithophane se tak na noc budete dost možná i těšit. Dlouhou životnost vám pak zajistí značka Grunding, jejíž výrobky tvoří základ těchto povedených nočních lampiček. Chcete kvalitu a originalitu v jednom? Na Litho.cz ji doopravdy dostanete!

lampička, lampičky
Noční světlo si můžete nechat vyrobit třeba i na přání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *