Pořiďte si k Vánocům rychlovarnou konvici, které ohlídá správnou teplotu za vás

Pořiďte si k Vánocům rychlovarnou konvici, které ohlídá správnou teplotu za vás
Pořiďte si k Vánocům rychlovarnou konvici, které ohlídá správnou teplotu za vás

Do našich domácností pronikli tito šikovní pomocníci až po roce 1990, přesto si své každodenní vaření kávy nebo čaje bez nich nedokážeme představit. Udělejte si k Vánocům radost a pořiďte si skvělého pomocníka do své kuchyně. Pokud totiž patříte mezi nápojové gurmány, nejspíš i vás obtěžuje neustálé hlídání té správné teploty na zelený čaj nebo kvalitní espreso.

Nová rychlovarná konvice VK-3817 A Orava má pro vás řešení a kromě obyčejného uvaření vody totiž zvládne i daleko víc.

Proč je plast v konvicích na ústupu

Možná vás překvapí, že nový model není vyroben z tradičního plastu, ale modernějšího nerezu. Má to své dobré důvody. Nedochází totiž k přenosu nežádoucích chutí ani pachů, navíc jsou kvalitnější a nehrozí u nich nebezpečný požár v případě neočekávané poruchy.

Důležitým parametrem při výběru konvice je kromě bezpečnosti také její objem. Rychlovarná konvice VK-3817 A Orava se může pochlubit zásobníkem na 1,7 litru, což je dostačující pro pokrytí spotřeby celé rodiny.

Tip na článek:  Nádobí v zajetí designu

Pět stupňů teploty pro vaši maximální spokojenost

Už předem si navíc můžete nastavit, jak horkou vodu právě potřebujete. Rychle tak připravíte třeba dětskou výživu, zdravý bylinkový čaj nebo opravdu chutnou kávu bez přepáleného lógru. A z jakého rozmezí je možné vybírat?

  • 60 °C
  • 70 °C
  • 80 °C
  • 90 °C
  • 100 °C

Splést se není možné, konvice vám totiž signalizuje správou teplotu i měnící se barvou (od zelené přes modrou, žlutou, fialovou až po červenou). Čaj navíc můžete připravovat přímo v ní, a to díky praktickému vyjímatelnému sítku, které poté jednoduše opláchnete pod tekoucí vodou. Ušetříte tak nádobí i čas, a to se při přípravě snídaně či večeře pro celou rodinu zaručeně hodí.

Připravte si jednoduše nápoj, na který máte zrovna chuť, a to se zárukou správného postupu. Nepotřebujete kuchyňský teploměr, vystačíte si s chytrou rychlovarnou konvicí od Oravy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *