Hledáte nové bydlení v Praze? Máme dva skvělé tipy!

Hledáte nové bydlení v Praze? Máme dva skvělé tipy!
Hledáte nové bydlení v Praze? Máme dva skvělé tipy!

Dva nové rezidenční projekty pod taktovkou společnosti Metrostav Development nabízejí originální útulné bydlení na Praze 3 a 4. Podchycení klíčových lokalit se skvělou dopravní i sociální obslužností vám zprostředkuje maximálně pohodové bydlení přímo v centu Prahy se vším potřebným komfortem.

Pět stylových novostaveb bytů Na Vackově

Pro Prahu 3 nejsou aktivity společnosti Metrostav Development žádnou novinkou. Předchozí úspěšné projekty lze již spatřit v lokalitách podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově, a právě poslední jmenovaná se dočká dalšího rozšíření.

Nová etapa projektu nové byty Praha na Vackově podél ulice Malešická, která vystartovala letos na podzim, nabídne v celkem pěti novostavbách dalších 342 bytů s pestrou paletou dispozic 1+kk až 5+kk, stejně jako moderní ateliéry a celkem pět nebytových prostor

Za architektonickým řešením této etapy stojí odborníci ze studia MS Architekti. Svým stylem se snaží rozbít jednotvárnou uniformnost ulic, jež bývá pro developerské projekty Praha pohříchu tak často typická, a místo ní přináší svěží kombinaci členitosti a asymetrie, poskytující dostatek místa lodžiím, balonům i místům mezi nimi, aniž by jakkoli narušovala soukromí jejich obyvatel.

Tip na článek:  6 nových trendů v bydlení

Rezidence Hadovitá na Michelské stráni

Potřebujete-li bydlení blíže k centru, budou se vám hodit spíše tipy na novostavby Praha 4. Právě tady pod přísným okem Metrostavu Development vyrostly hned tři novostavby, jež si díky svému originálním vzhledu, ideálně rozvrženým vnitřním dispozicím i optimální dostupností velmi rychle našly své nové majitele. Aktuálně zbývá pouhých osm bytů, z nichž čtyři jsou vedeny jako ateliér.

Pokud hledáte bydlení na dosah velkoměsta, jež zároveň dokáže souznít s přírodou a oddělit vás od nepříjemného shonu a hluku, určitě si tuto lokalitu oblíbíte. A v okolí rezidence Hadovitá se samozřejmě nachází veškerá potřebná občanská vybavenost od obchodů a školy až po lékárnu. Neváhejte a rezervujte si své nové bydlení v této atraktivní oblasti ještě dnes!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *