Prodáváte dům a chcete, aby přišel do dobrých rukou? Víme, kdo ho opraví

Ať už se snažíte prodat  starý rodinný dům nebo třeba vilu, určitě vám není lhostejné, kdo se péče o ně nakonec ujme. Koneckonců jde o nemovitost, ve které jste nejspíš strávili značnou část života. Máte na ni jen ty nejkrásnější vzpomínky a chcete, aby se k ní nový majitel choval nejméně s takovou láskou a péčí, jako vy.

Pokud se právě teď zajímáte o to, jak prodat byt v Brně, měli bychom pro vás jeden tip. „Děláme Brno hezčí,“ – přesně takový slogan má společnost Endeka, které se zabývá vykupováním starých domů a jejich následnou opravou. I z ruiny skoro na rozpadnutí dokáže udělat novou dominantu okolí, díky citlivému přístupu i bohatým zkušenostem v dané oblasti.

Přispějte i vy svým dílem k oživení centra Brna

Srdce Moravy patří k místům, kde je prodej bytů Brno jedním z nejpalčivějších problémů. K mání je zde totiž celá řada jedinečných nemovitostí, které se však standardním způsobem prodat ani nedají. Nájemníci nemají zájem o bydlení v krásných, ovšem po mnoha stránkách nevyhovujících budovách (nedostatečné zateplení, problémy v interiéru apod.). Není tedy divu, že i ty nejoblíbenější turistické trasy vedou okolo mnoha zchátralých a neudržovaných objektů. A právě to se Endeka snaží změnit.

Tip na článek:  Pronájem bytu v Karlových Varech vás finančně nezruinuje. Ze 14 krajů v České republice pouze Karlovarský nezaznamenal raketový nárůst cen.

Jak probíhají záchranné práce

Ale nebojte se, že by tyhle nové byty v Brno vznikaly jen tak z ničeho. O probíhajících pracích vždy rozhodnou odborníci. Je-li budova z historického hlediska cenná, dostanou se ke slovu památkáři, což však nebrání kompletní obnově interiéru i exteriéru.

V takové nemovitosti je pak radost bydlet, a to samozřejmě s důrazem na dlouhodobou a zejména plnohodnotnou užitnost. Vlastníte i vy takovou budovu? Rádi byste ji viděli znovu  v plné kráse, ale na potřebné zákroky nemáte zkušenosti ani finance? Přenechte všechny starosti odborníkům. Pro odborníky z firmy Endeka není problém ani exekuce, zástavní právo a podobné překážky. Více se dozvíte na stránkách Endeka.cz.

House Mortgage Home Sold Real  - mohamed_hassan / Pixabay
Prodáváte dům a chcete, aby přišel do dobrých rukou? Víme, kdo ho opraví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *